Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2.5 Yol Bilgisayarı Ekranı Bozuldu

rıdvan can

Soru

merhaba başıma cok kötü bir olay geldi cumartesi günü alışveriş yapıp eve geldım park ettim aracı pazar günü calıştırdıgımda gosterge panelindeki pembe kutucuk ışık yanıyor, devir kadranı ve diğerleri calışıyor  ama o kutucukta  gorunen birşey yoktu kac km ne yakmış ne gıtmiş hiç bişe cıkmıyor  servise gittim değişim 3000tl erzurumda yapacak adam da yok bana yardımcı olunuz lütfen nerede tamiri mümkün yada cıkma vs bişeler cvp verirseniz sevinirim 

rıdvan can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Tekrardan Gösterge Yazılımı yapılıp, sonucuna göre tamiri mümkün. Yetkili servisler tamirden ziyade yenisi ile değişim yapacağından yüksek maliyetler çıkar. Gösterge tamirini ve yazılımını ECU tamircileri yapar. Erzurumda soruşturursanız illaki bir beyin tamircisi vardır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, rıdvan can yazdı:

merhaba başıma cok kötü bir olay geldi cumartesi günü alışveriş yapıp eve geldım park ettim aracı pazar günü calıştırdıgımda gosterge panelindeki pembe kutucuk ışık yanıyor, devir kadranı ve diğerleri calışıyor  ama o kutucukta  gorunen birşey yoktu kac km ne yakmış ne gıtmiş hiç bişe cıkmıyor  servise gittim değişim 3000tl erzurumda yapacak adam da yok bana yardımcı olunuz lütfen nerede tamiri mümkün yada cıkma vs bişeler cvp verirseniz sevinirim 

abi çıkma bulunur istersen yardımcı olurum sıkma canını

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

oyle kotu bişey ki ya ne km bellı ne gittigin yol can sıkıcı bişe hakan bey cok makbule gecer de fiyatları ne kadar ve sıkıntısız olması cok önemlı hayret ettim yani 

--2 dakika sonra eklendi--

göksel bey servis herseyi denedi ama burada sağlam anlayan adam yok malesef  mecburen forumdaki kullanıcılardan bılgı almak zorunda kaldım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
26.09.2017 - 22:02 tarihinde, rıdvan can yazdı:

oyle kotu bişey ki ya ne km bellı ne gittigin yol can sıkıcı bişe hakan bey cok makbule gecer de fiyatları ne kadar ve sıkıntısız olması cok önemlı hayret ettim yani 

--2 dakika sonra eklendi--

göksel bey servis herseyi denedi ama burada sağlam anlayan adam yok malesef  mecburen forumdaki kullanıcılardan bılgı almak zorunda kaldım 

Aynı sorun meydana geldi. Konya'da eski sanayide km ustası 450tl ye değiştirdi. Tavsiyem km ustalarına baktırmanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba değerli arkadaşlar 2010 titanium sahibiyim 1 haftadır bilgi ekranim gidip geliyor ilk calıştırırken herhangi bir km tuketim gibi bilgiler yazi vs. görunmuyor ,hareket ettikten sonra 15 20dk sonra yazilar kaldığı yerden devam ediyor. Aracın aķüsü iyi durumda nasıl bir çözüm olabilir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

20180324_181134.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
26.03.2018 - 12:22 tarihinde, Anıl D. yazdı:

Merhaba değerli arkadaşlar 2010 titanium sahibiyim 1 haftadır bilgi ekranim gidip geliyor ilk calıştırırken herhangi bir km tuketim gibi bilgiler yazi vs. görunmuyor ,hareket ettikten sonra 15 20dk sonra yazilar kaldığı yerden devam ediyor. Aracın aķüsü iyi durumda nasıl bir çözüm olabilir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

20180324_181134.jpg

Usta bende de aynı sorun dünden beri var. Sorunu nasıl cozdunuz yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

km saati 2,5 kasalarda kronık bu şıkayetten cok  var motor arızası dıyor şanzıman arızası dıyor hız kesıyor km saatinin içindekı kırmızı ünite değişiyor yada anakart değişiyor bende ikisini de denediler en son anakart çıktı renk soluk oluyor birde  bayagı ugraştım aradım kımseye vermedım yapması için neden mı bu olmadımı arac calışmaz malesef herşey buna bağlı bende antalyada cc elektronık var garantili olarak ona yaptırdım şuan şükür sıkıntım yok inş daha vermez 

rıdvan can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.02.2019 - 19:47 tarihinde, rıdvan can yazdı:

km saati 2,5 kasalarda kronık bu şıkayetten cok  var motor arızası dıyor şanzıman arızası dıyor hız kesıyor km saatinin içindekı kırmızı ünite değişiyor yada anakart değişiyor bende ikisini de denediler en son anakart çıktı renk soluk oluyor birde  bayagı ugraştım aradım kımseye vermedım yapması için neden mı bu olmadımı arac calışmaz malesef herşey buna bağlı bende antalyada cc elektronık var garantili olarak ona yaptırdım şuan şükür sıkıntım yok inş daha vermez 

Bende Topkapı sanayide kilometreciye götürdüm 600 TL fiyata ekranı değiştirdiler şükür sorun yok şu anda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hocam ekran ünitesinden miş sendeki sorun ben 3 adet yaktım o uniteden anakaert tan dolayı parlak görünmüyor silik oluyor du ama şimdi şükür ışığı ıyı ve uyarı vermıyor zaten bozulmaya yakın uyarı verıyor motor arızası şanzıman arzıası diye ötüp duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.