Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hatchback Modifiye

Önerilen Mesajlar

Merhaba, 2012 Hatchback siyah Focus aracımı 3.5 cm düşürmek istiyorum. Daha önce yaptıranlar var mı tavsiye eder misiniz?

Xenon ve Bi-Xenon farkı nedir, hangisini tavsiye edersiniz?

Bunların dışında önerileriniz de beni mutlu eder.

Difüzör de taktırmak istiyorum ama güzel bir şey bulamadım.

Aracın fotoğraflarını ekledim

7B4F5FF8-ACF9-47E5-BB91-4B44FDFF8451.jpeg

6CEBE4A3-462E-4548-B205-7B1E32E2D9CF.jpeg

2AC1C9A3-FF1A-450C-A6BA-B2F7427E01AC.jpeg

5AF271FB-D6D1-4D57-9BC9-1245131AA806.jpeg

1737EC38-1524-46C3-8406-D5DE86C88D10.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eibach yaylarını kullanabilirsiniz. Forumda uygulama yapan mevcut.

Kesinlikle Bi-xenon, bu dönüşüm için @Doğan Kurban danışabilirsin.

Araban maşallah derli toplu www.fordaksesuar.com sayfasını inceleyerek aracına uygun gövde kiti ve jant bulabilirsin ama biraz tuzlu gelebilir.

Oem den şaşma, uydurmasyon fiber kitler veya tayvan plastiği kullanarak yapılan gövde kitlerini takıpda aracını apaçi etme derim.

Yapacağın tek şey F3 kasanın spor eklerini, ızgaralarını ve bulabilirsen jantını alıp takıcaksın bukadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Eibach yaylarını kullanabilirsiniz. Forumda uygulama yapan mevcut.

Kesinlikle Bi-xenon, bu dönüşüm için @Doğan Kurban danışabilirsin.

Araban maşallah derli toplu www.fordaksesuar.com sayfasını inceleyerek aracına uygun gövde kiti ve jant bulabilirsin ama biraz tuzlu gelebilir.

Oem den şaşma, uydurmasyon fiber kitler veya tayvan plastiği kullanarak yapılan gövde kitlerini takıpda aracını apaçi etme derim.

Yapacağın tek şey F3 kasanın spor eklerini, ızgaralarını ve bulabilirsen jantını alıp takıcaksın bukadar.

Teşekkür ederim, bu işlerden çok anlamam o yüzden aklıma bir iki şey takıldı.
Marşpiyel vs gibi aracın kullanımını zorlaştıran parçalar istemiyorum. Kasislerden geçerken yavaşlama huyum yok pek:)
Sayfayı inceledim, ön ızgara güzel ama sanki tampon eteği var gibi, eteksiz temin edebilir miyim?
Bir de arka tampon eteğindeki sadece difüzörü temin edebilir miyim?
Aracın yere değecek bir parçası olsun istemiyorum. Sadece 3.5 cm düşürebilirim, yani herhangi bir etek istemiyorum

3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

şu linki bir inceleyin isterseniz fikir olması açısından :) eski aracımın konusu...

Maşallah, tüm ekstraların maliyeti ne oldu? Ford servisinden mi temin ettiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Samet Önal yazdı:

Marşpiyel vs gibi aracın kullanımını zorlaştıran parçalar istemiyorum. Kasislerden geçerken yavaşlama huyum yok pek:)
Sayfayı inceledim, ön ızgara güzel ama sanki tampon eteği var gibi, eteksiz temin edebilir miyim?
Aracın yere değecek bir parçası olsun istemiyorum. Sadece 3.5 cm düşürebilirim, yani herhangi bir etek istemiyorum

bahsettiğim ekstralar oem ve aracı öyle dışarıdaki Karlıkçı Hasan ustanın taktığı fiber ekler gibi alçaltmaz. 

Paylaştığım resimler duygularıma tercüme olacaktır.

imageprddoxy.jpg

imageproxy.jpg

imagsseproxy.jpg

imagwwweproxy.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un OEM axesuar gam'ında bulunan Eibach spor yaylar 25mm düşürür.Tavsiyem bu üründen kullanmanız,zira bu marka yayları araca göre üretmekte.Diğer uyduruk markalarda 35-40mm düşürende bulursunuz fakat mevzu KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYA gelir.Eibach'ı illa Ford'tan almanıza gerek yok,Türkiye temsilcilikleri var onlardan daha ucuz temin edebilirsiniz.Dikkat edin çok sahtesi var!

--22 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

bahsettiğim ekstralar oem ve aracı öyle dışarıdaki Karlıkçı Hasan ustanın taktığı fiber ekler gibi alçaltmaz. 

Paylaştığım resimler duygularıma tercüme olacaktır.

imageprddoxy.jpg

imageproxy.jpg

imagsseproxy.jpg

imagwwweproxy.jpg

Bu işler tabiki zevker ve renklere bağlı fakat ben oldum olası bu ön eke ısınamadım,ısınamayacamda!Önde orjinal hali daha güzel bence bundan,oraya illa birşey yapıcam dersen,araştırıp güzel bir ST tampon bulup takmak olur.Onlardada şöyle bir sıkıntı söz konusu:Dikkat edin (tayvan plastiği/fiber)farketmeksizin hepsinde tamponun üst kısmıile kaputun birleşim noktasında Logonun hizasında tamponda bir çökme söz konusu,orada enteresan bir boşluk var ki o boşluk benim gibi simetri hastalığı olan birini deli ediyo..Resimler aldatıcı olabilir ama nette bulduğum tüm resimlerde o boşluk var.Canlısını hiç görmedim,kullanan arkadaşlar varsa ki mutlaka vardır aramızda bu konuda fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.

--26 dakika sonra eklendi--

280539051_tn30_0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Turhan Atasoy yazdı:

Ford'un OEM axesuar gam'ında bulunan Eibach spor yaylar 25mm düşürür.Tavsiyem bu üründen kullanmanız,zira bu marka yayları araca göre üretmekte.Diğer uyduruk markalarda 35-40mm düşürende bulursunuz fakat mevzu KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYA gelir.Eibach'ı illa Ford'tan almanıza gerek yok,Türkiye temsilcilikleri var onlardan daha ucuz temin edebilirsiniz.Dikkat edin çok sahtesi var!

--22 dakika sonra eklendi--

Bu işler tabiki zevker ve renklere bağlı fakat ben oldum olası bu ön eke ısınamadım,ısınamayacamda!Önde orjinal hali daha güzel bence bundan,oraya illa birşey yapıcam dersen,araştırıp güzel bir ST tampon bulup takmak olur.Onlardada şöyle bir sıkıntı söz konusu:Dikkat edin (tayvan plastiği/fiber)farketmeksizin hepsinde tamponun üst kısmıile kaputun birleşim noktasında Logonun hizasında tamponda bir çökme söz konusu,orada enteresan bir boşluk var ki o boşluk benim gibi simetri hastalığı olan birini deli ediyo..Resimler aldatıcı olabilir ama nette bulduğum tüm resimlerde o boşluk var.Canlısını hiç görmedim,kullanan arkadaşlar varsa ki mutlaka vardır aramızda bu konuda fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.

--26 dakika sonra eklendi--

280539051_tn30_0.jpg

aynı şekilde bende F3 ST nin önünü hiç sevmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.09.2017 - 14:00 tarihinde, Samet Önal yazdı:

ekstra 15000 tl gibi düşünün ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.