Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayak Altı Kumandalı Aydınlatma (3.5)

Önerilen Mesajlar

4 hours ago, Furkan İlker Özmen said:

ne demek istediğinizi anlamadım fakat servis kılıfı sipariş verdim, zaten aracın renk tonlarıyla uyum yakaladım. Kilim geçici olarak koruması için koymuştum. Sizin aracınızın içini merak ettim. Tabi siz arabanın orasını burasını söküp trim sesiyle gezip oem ürün kullanıyorum diyenlerden misiniz? 

Kılıflar on numara, makinada yıkanabiliyor mu? Arabaya kılıf yaptırmayı düşünüyor musunuz? Renk tonu mükemmel. Kilimler bence arabanın standart donanımı olmalı. Trim sesi mi? Bol miktarda mevcut, canım sıkıldıkca silikon sprey sıkıyorum. 

Tövbe tövbee...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 hours ago, Semih G. said:

Arkayada şöyle bir yazı yazıldı mı on numara modifiye olur,trim seside yapmaz hem
IMG_2137.JPG

Olmazsa olmazlarımız eksik donanımlarımızı listeleyelim, arkadaşa bu faydamız dokunsun.

Mügen rüzgarlık.

FORD-FOCUS-3-2011-SEDAN-MUGEN-TI_102999_

Bilimum nikelajlar

Fit-For-2012-2013-2014-2015-2016-2017-fo

x5_460055866wpp.jpg

2Pcs-Set-ABS-font-b-Chrome-b-font-Sprink

739dedee37d36d62ff09a8eddb621fe5.jpeg

Aaa bak yine olmazsa olmaz karpuz! jantlar

8280b032a0202de6be61cd9dc18a6f42.jpg

Üflemeli çalgılardan kendinden filtreli, doğa dostu egsoz ucu

Yeni-1-Adet-Evrensel-KAVISLI-Egzoz-Tailp

Aklıma geldikçe eklerim. Şimdilik bu kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlız bunlar oem değil ve söküp takmalı birşeyi yok. Hem de yaşlı işi hiç değil. Ben orjinal arabamın parçalarını söküp çıkmacıdan ya da servisten orjinal oem olmalı ama kesinlikle oem olcak ben kendim takıcam. Bir de swap işinden anlamayıp motor ile ilgili yapıcağım şeyler hakkında hayal kurup, yapmıyacağım. Şimdilik bunları yapıcağım ama aracım tr de tek ve kimsenin aklına gelmeyecek ve bana maliyeti fazla olup satamayacağım bir araç olmalı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 minutes ago, Furkan İlker Özmen said:

Yanlız bunlar oem değil ve söküp takmalı birşeyi yok.

Zaten oem ile ne işin var, sen zaten bir çığır açmışsın, oem fabrikalar seni takip etmeli bu konuda.

20 minutes ago, Furkan İlker Özmen said:

Hem de yaşlı işi hiç değil.

23 yaşında biri söyledi, demek ki ruhu yaşlı diyip geçmemiz lazım sanırım :)

20 minutes ago, Furkan İlker Özmen said:

Ben orjinal arabamın parçalarını söküp çıkmacıdan ya da servisten orjinal oem olmalı ama kesinlikle oem olcak ben kendim takıcam.

Parçaları söküp, .... sonra? Aradığımız "nesne"yi cümlede bulamadık. Sen bu yazdığını bir kez daha oku istersen.

21 minutes ago, Furkan İlker Özmen said:

Bir de swap işinden anlamayıp motor ile ilgili yapıcağım şeyler hakkında hayal kurup, yapmıyacağım.

Peki sen bilirsin... Swap dediğin nedir zaten? Senin araban o koltuktaki kilimle bile 5bg kazanmıştır, boşver.

22 minutes ago, Furkan İlker Özmen said:

Şimdilik bunları yapıcağım ama aracım tr de tek ve kimsenin aklına gelmeyecek ve bana maliyeti fazla olup satamayacağım bir araç olmalı

TR de tek? Neden mesela? Yüzebiliyor mu? Oksijen mi üretiyor, nedir yani? Bir açıklasana, nedir bu "tek" özelliğini kazandıran. Kimsenin aklına getiremeyeceği ne özellik yapacaksın mesela? Vites topuzu? Sislere xenon'u falan kaldıramaz bu insanlar, mazallah sur üflendi sanır kaos çıkartırlar. Hem zaten yaptıklarını bilmeli sokaktaki insan, ne bileyim güzel bir disko müziği eşliğinde içeride renk cümbüşünü görmeliler, görmedikleri taktirde niye yapasınki zaten... Heç...

Herneyse... Cümle kurabildiğin zaman haber et, gelir okumayı denerim tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşlar, Neden birbirimize hiç saygımız ve hoşgörümüz yok ? Neden hep bizim doğrularımız önemli ? 

Arkadaşımız iyi niyeti ile otomobiline yaptığı bir uygulamayı bizimle paylaşmış. Beğenmek zorunda değiliz. Bu bizim modifiye anlayışımıza da uygun olmayabilir. Ama birbirimizi rencide ederek, aşağılayarak, dalga geçerek karşımızdaki insanın kalbini kırarak bunu dile getirmek sizce doğru bir davranış mı ? 

Bu forum hepimizin. Forumumuzda her türlü kültür düzeyinden her türlü eğitim düzeyinden ve her türlü yaş grubunda bir sürü arkadaşımız var. Konu sahibi arkadaşımızın yaptığı modifiyeyi beğenen yokmudur forumda bence sessiz takipçilerden beğenen sayısı oldukça fazladır. Beğenmeyen sayısıda oldukça fazladır. 

Beğenmesek bile saygı gösterip yapıcı eleştiriler ve öneriler sunmalıyız. Yanlışta olan küçüğümüz ise abilik büyüğümüz ise kardeşlik yapmalıyız. 

Herşeyden önce birbirimize saygılı olmalıyız. Bence bu konuda yorum yapıp kıyısından köşesinden birbirinin kalbini kırmış olan herkes birbirine özür borçludur. 

Lütfen daha çok birbirinizin kalbini kırmayın. 

Konuya gelecek olursak. Ayak aydınlatmaları gece sürüşlerinde dikkatini dağıtacağından sürüş güvenliğini riske atacaktır. Sürüş esnasında onu yakmamalısın. Koltuk kılıfı içinde servis kılıfı yerine. Daha sportif yan  destekleri ve baldır destekleri dolguyla arttırılmış bir koltuk kılıfı ile hem sportif hemde daha şık görünecektir. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.