Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayak Altı Kumandalı Aydınlatma (3.5)

Önerilen Mesajlar

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Aliexpress' den almış olduğum montajı basit, fiyatına göre kat kat kaliteli (25₺) ayak altı ledlerin montajını yaptım. Arabanın sürüş keyfini resmen 10'na katladı.Video da var fakat açılırmı bilmiyorum.Ürün kumandalı ve 8 renk, animasyon , ve müziğe duyarlı modları var. 12v çakmaklı girişli. Kabloları trimlerin arasına gizledim . Resimde nasılsa aynı şekilde duruyor bu arada.

IMG_3174.JPG

IMG_3183.JPG

IMG_3184.JPG

Video : 

Furkan İlker Özmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Furkan İlker Özmen yazdı:

müziğe duyarlı modları var.

diskoya hoşgeldiniz :D  müziğe duyarlı olması orjinallikden uzaklaştığı kanaatindeyim.

Muhtemelen ışık şiddeti ayarıda vardır birazdaha loş yaparsanız daha orjinal durur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

diskoya hoşgeldiniz :D  müziğe duyarlı olması orjinallikden uzaklaştığı kanaatindeyim.

Muhtemelen ışık şiddeti ayarıda vardır birazdaha loş yaparsanız daha orjinal durur.

Aynen sürerken kısıyorum bi tık YouTube video linki atarım birazdan disko değil de sanki ... oldu ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Maşallah Angara pavyonu gibi olmuş

Bende tam onu kastetmiştim ?? ama istediğim tam olarak içerdeki turkuaz rengi tutturmak dı. Çoğun zaman turkuaz kullanıyorum. İçerdeki ambiyansa uyum sağlıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Koltuk ustundeki kilimlerle bir butun olmus. Bence bu kombini vitese veya sinyal koluna asilmak uzere tespihle taclandirabilirsiniz.

ne demek istediğinizi anlamadım fakat servis kılıfı sipariş verdim, zaten aracın renk tonlarıyla uyum yakaladım. Kilim geçici olarak koruması için koymuştum. Sizin aracınızın içini merak ettim. Tabi siz arabanın orasını burasını söküp trim sesiyle gezip oem ürün kullanıyorum diyenlerden misiniz? 

Ford Mavi-750x750.jpg

IMG_2307.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Furkan İlker Özmen yazdı:

Tabi siz arabanın orasını burasını söküp trim sesiyle gezip oem ürün kullanıyorum diyenlerden misiniz? 

orasını burasını sökünce trim sesi geldiği nereden çıktı? kalıptan çıkıyor sanki de söküp takınca ses gelecek.

kılıflar 10 numara olmuş hayran kaldım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

orasını burasını sökünce trim sesi geldiği nereden çıktı? kalıptan çıkıyor sanki de söküp takınca ses gelecek.

kılıflar 10 numara olmuş hayran kaldım.

yanlış anlaşılma olmasın ama;

adı üstünde servis kılıfı neden amacı dışında kullanılır ?

Anlayamıyorum Zevk işte :(:( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

yanlış anlaşılma olmasın ama;

adı üstünde servis kılıfı neden amacı dışında kullanılır ?

Anlayamıyorum Zevk işte :(:( 

attığım resimdeki gibi servis kılıfı takan servis varsa söyleyin bakımları orada yaptırayım. Serviste takılan servis kılıfı ile hiçbir alakası yok piyasada adı çoğunlukla servis kılıfı diye geçiyor. Size koltuk kılıfı diyelim ^_^

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Furkan İlker Özmen yazdı:

attığım resimdeki gibi servis kılıfı takan servis varsa söyleyin bakımları orada yaptırayım. Serviste takılan servis kılıfı ile hiçbir alakası yok piyasada adı çoğunlukla servis kılıfı diye geçiyor. Size koltuk kılıfı diyelim ^_^

Şöyle güzel bişi yapsan ? Daha orjinal dursa?  Max 300 - 400 tl ??

7VzOAuGh6477Euj_dsa5UlMyn3_psO9Fe666M7sUFP.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

buda hoş fakat çok cansız. Benim için aracın en önemli yeri aracın içi. Biraz renkli olmasını istiyorum tavsiyeniz için teşekkürler.

--43 dakika sonra eklendi--
8 saat önce, Berkay Akat yazdı:

Montajını nasıl yaptınız.Dışarıda bir yerde yaptırdıysanız eğer ne kadar mâl oldu.

Dışarda yaptırırsanız tek renk olur ve minumum her şey dahil 50₺ gibi ort bir rakam tutar. Ben aliexpress den aldım yaklaşık 18-20 günde geldi. Aliexpress den t10 kumandalı led diye aratırsanız çıkıyor. Montaj 10dk mı almadı. 2 tanesi uzun kablo diğer 2si kısa kablo. Uzun olanları kolçağın halı ile birleştiği yerlerden arkaya ulaştırıp arka havalandırmaya yapıştırdım. Önler zaten kolay kabloyuda aynı şekilde gizledim. Kısacası montaj çok basit zaten elektrik kolçağın içinde 12v çakmaklık girişli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.