Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Focus Geniş Ekran Problemi

Fatih S.

Soru

arkadaşlar merhabalar aracıma  F1ET-10849-BLG numaralı mca kasanın ekranını taktım lcd ekran harici tüm fonksiyonlar çalışıyor nedeni hakkında bir fikri olan var mı ekranın güvenlik bandı kopartılmamış yanı içi açılmamış herhangi bir tamir görmemiş, daha önce de  farklı bir mca ekranı takmıştım çalışmıştı.

IMG_20170912_075729.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Yüksek ihtimal ekran arızalı. Ya da hatalı yazılım atılmış ekrana..

Yazılımla alakalı değil Murat öyle rastlardık o kadar gösterge içinde.

6 dakika önce, Fatih S. yazdı:

arkadaşlar merhabalar aracıma  F1ET-10849-BLG numaralı mca kasanın ekranını taktım lcd ekran harici tüm fonksiyonlar çalışıyor nedeni hakkında bir fikri olan var mı ekranın güvenlik bandı kopartılmamış yanı içi açılmamış herhangi bir tamir görmemiş, daha önce de  farklı bir mca ekranı takmıştım çalışmıştı.

IMG_20170912_075729.jpg

Fatih bir soruda benden, otm park varsa aracında ki olmalı style plusta, park sensörü sesi artık çıkmıyor değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Aynısı başımıza geldi, lcd ekran çalışmadı yeni bir lcd ekran alarak değiştirdik ve çalıştı...

abi nerden aldınız eğer ekranla alakalı birşeyse mecbur alacağız.

--2 dakika sonra eklendi--
5 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Fatih bir soruda benden, otm park varsa aracında ki olmalı style plusta, park sensörü sesi artık çıkmıyor değil mi?

yani daha önce de arkadaşa almıştık bu ekrandan  benimkinde denedim çalıştı ve tabiki sensörün sesi gidiyor ben şu anda st tampon taktım park sensörü bal peteği panjurun içinde olduğundan sürekli ötüyor açıkçası ötme sesi gitsin hemde yeni bir görünüme kavuşsun diye bu ekranı aldım.

Fatih S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 dakika önce, Fatih S. yazdı:

abi nerden aldınız

https://allegro.pl/listing?string=Lq042t5dz11&description=1&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hc-uni-1-2-0905

--0 dakika sonra eklendi--

Al bakalım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Fatih S. yazdı:

teşekkür ederim abi saol.

istersen bende bozuğu var :D ekran çerçevesiz geliyor elindeki ekranın çerçevesini oturturken dikkat etmen gerekli yoksam tak çalıştır.

ben şu arkadaştan almıştım
http://allegro.pl/wyswietlacz-monitor-ekran-lcd-lq042t5dz11-i6710929927.html

10 gün civarında gelmişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

istersen bende bozuğu var :D ekran çerçevesiz geliyor elindeki ekranın çerçevesini oturturken dikkat etmen gerekli yoksam tak çalıştır.

ben şu arkadaştan almıştım
http://allegro.pl/wyswietlacz-monitor-ekran-lcd-lq042t5dz11-i6710929927.html

10 gün civarında gelmişti

nakliye ücreti sitede yazan mı yoksa ekstradan kargo ücreti istiyor mu?

Fatih S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

ürün küçük olduğu için sitede yazan, sepete ekle al gitsin. bi iki gün sonra nerde benim ekran dersin takip numarasını atar

adamın tatili varmış alacam birazdan inşallah sıkıntı yapmaz kargo ücretini.Eyvallah sağolun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
48 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Yüksek ihtimal ekran arızalı. Ya da hatalı yazılım atılmış ekrana..

ben olsam önce yazılım kontrolü yapıp ekranın arkasına elektrik geliyormu kontrol ederdim .Daha sonra ekran değişimine giderdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

ben olsam önce yazılım kontrolü yapıp ekranın arkasına elektrik geliyormu kontrol ederdim .Daha sonra ekran değişimine giderdim.

valla abi haklısın ama burada değil yazılım kontrolü o ekranı nasıl takılacağını veya uyumlu olup olmadığını bile hiç bakmadan denemeden yapacak kimse yok.İlk aldığımda servise gittim eline alıp baktılar olmaz deyip geri gönderdiler.Ekranı sipariş ettim gelsin daha deneyecez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ozan bozmuştu ekranı o şekilde. Geniş ekranlı göstergeye, küçük ekranın yazılımı atılırsa bu şekilde oluyordu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Ozan bozmuştu ekranı o şekilde. Geniş ekranlı göstergeye, küçük ekranın yazılımı atılırsa bu şekilde oluyordu..

küçük ekranınkini değilde 3 dosyadan 1ini atabilince ekran çalışmamıştı, hiçbirini atamayınca hiç çalışmamıştı. atamamaktan kastım ortasında hata verip kalması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
38 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

küçük ekranınkini değilde 3 dosyadan 1ini atabilince ekran çalışmamıştı, hiçbirini atamayınca hiç çalışmamıştı. atamamaktan kastım ortasında hata verip kalması.

Ozan bey bu geniş ekran için yazılım olayı nasıl oluyor güncel bir yazılım nereden bulabiliriz ayrıca benim merakım benim geniş ekran tek yol bilgisayarlı yazılımla makyajlı kasaninki gibi çift y.b li yapabilirsiniz tşk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.