Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Arıza Uyarısı ve Klima ?

AliIşık

Soru

Arkadaşlar merhaba

araç birkaç sefer direksiyon uyarısı verdi ara ara Kontağı kapatıp açınca düzeliyor ama insanı tedirgin etmiyor değil servise göstereceğim de . İlk çalıştırma ilk 5 dakika içinde verdi hep uyarıyı. 

bugün uyarı verirken dikkatimi Çekti klima açıktı  klimayı kapatıp açınca vuuuu diye hava akımı gibi bir ses geliyor çalıştırma esnasında 

demek istediğim acaba direksiyon ile klima aynı düzenek üzerinde de güç ona geçince direksiyona sorun oluyor. Genelde klimayı kapatıp sabah çalıştırdıktan bi süre sonra açarım. Bu sefer klima açık olunca acaba mı dedim. Pek anlamam da  

Yorum alabilir miyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı sorun benim aracımda başıma geldi. Direksiyon kutusu komple değişti. Geçen sene 5.550 ₺ idi. Ford güvence döneminde olduğu için yüzde 20 bana ait yüzde seksen Ford'a ait değişti. Garantisi varsa hiç vakit geçirmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servis Sorun direksiyon kutusunda dedi

Araca daha önce serviste kutu revizyonu yaptırılmış. Bence araçta sol çamurlukta boy var ondan dolayı Ret verdi sonra tamir yapılmış. Şimdi de daha önce işlem var diye Merkez değişimi kabul etmiyor 

bize kaçtı anlaşılan bu durum da. Servis 6 bin dedi. ?? 

Soracağım şu İstanbul da mümkünse Avrupa yakası düzgün direksiyon kutu tamircisi var mı bildiğiniz. Çıkma almaktan sa tamir ettireyim diyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

85.000 km de bu sorunu yaşadım.

--0 dakika sonra eklendi--
11.09.2017 - 23:01 tarihinde, Faruk Çelik yazdı:

Bülent bey aracınız kaç km de bu sorunu yaşattı size bilgi verebilirmisiniz.

Bülent Aydemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.