Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Çekiş Kontrol Sistemini Kapatamıyorum

Emre Menteş

Soru

Öncelikle  merhaba,  ben bu forumda yeniyim. Ford focus 3 2011 aracımın kadran ledlerine baktığımda esp off ledi var. Ancak ayarlar kısmında sürücü desteği ve çekiş konrtol sistemi kapat seçeneği yok. Aynı arabaya sahip başka bir arkadaşımda var bu seçenek. Bu araç motorla ilgili bir sorundan dolayı garanti kapsamında önceden yazılımı sıfırlanıp yeni yazılım atılmıştı araç bilgisayarına acaba yanlış yazılımımı attılar? Şimdiden teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Araçta ESP olduğuna emin miyiz? 2011 focus 3'lerde, sanırım sadece titanyumlarda ESP vardı.

(ESP off ledi, tüm göstergelerde standart olarak var)

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

(2011-2012 ûretim)ısıtmalı cam ,otomatik park varsa eger araç plus pakettir ..Yoksa eğer normal style dir ve esp+tcs yoktur..2012 sonlarina dogru  zaten sadece style geldi onda otomatik park ve esp +tcs standarttı.

--2 dakika sonra eklendi--
19 saat önce, Emre Menteş yazdı:

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim

aracınızda ısıtmalı cam otomatik park sistemi yoksa plus paket yoktur ve fabrika çıkışı esp+tcs yoktur

--5 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Araçta ESP olduğuna emin miyiz? 2011 focus 3'lerde, sanırım sadece titanyumlarda ESP vardı.

(ESP off ledi, tüm göstergelerde standart olarak var)

titanium dışında güvenlik paketli trendlerde ve style plus paketlerde de vardı esp +tcs

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.