Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ah Şu Dodikler Yokmu Dodikler :(((

Misafir

Önerilen Mesajlar

Resimlere bakıp keşke benim olsaaa demeden yapamıyor insan :((

Geçtiğimiz Temmuz ayında acaba-hani-belki ????:P diyip ilgili arkadaşlara dodikler için msj gönderdim :yazyaz: 

650.00 € Dodikler + 150 € Nakliye cevabını alınca......   en iyisi resimlere bakmak dedim bedeli 0 € :aman: 

Belki bir yiğit çıkarda memlekette üretir, bizde nasipleniriz umudu ile yaşamak??  anlayamazsınız ??? :muha:

big_06e3ccb87717c932eaec920ff2d54d52.jpg

big_5829adf7daea13017a8e224ae69eb628.jpg

big_8327d33cdc6cb8382deee8c4add32957.jpg

big_af9a94ed8df64468c76ef5383ca70dee.jpg

big_c591c0bede4510f8c645f07a907c86e3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sstuning bu konuda çok başarılı . Özellikle bu  mk 3  ve 3,5  kasa için üretilen kit şahane diyebilirim. Tek sıkıntı aşırı pahallı olması. Bu kit e ön tampon  eki ,  arka tampon eki  ve yan etekler dahil olsa o zaman süper olur  .   Kendim  için Mk 2 ve 2,5 kasa  elden geçirilmiş ve çok farklı olmuş  bir direksiyon simidine  bakmıştım.  500 euro dediklerinde bende ancak bakabilmiştim. :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Öztunç Ünal yazdı:

Sstuning bu konuda çok başarılı . Özellikle bu  mk 3  ve 3,5  kasa için üretilen kit şahane diyebilirim. Tek sıkıntı aşırı pahallı olması. Bu kit e ön tampon  eki ,  arka tampon eki  ve yan etekler dahil olsa o zaman süper olur  .   Kendim  için Mk 2 ve 2,5 kasa  elden geçirilmiş ve çok farklı olmuş  bir direksiyon simidine  bakmıştım.  500 euro dediklerinde bende ancak bakabilmiştim. :blink:

İlave olarak standart ST difüzörü yerine bu markanın ürettiği difüzörler bambaşka hava katıyor araca.

Direksiyon için benimde düşüncelerim var. Okadar uzağa gitmenize gerek yok. Memelkettede güzel iş çıkartan dizaynerler mevcut.

Resimdeki direksiyon için 270 € fiyat aldım yanlış hatırlamıyorsam bursada bir yer. Direksiyonu siz gönderiyoruz ama. İşlem süresi 1 hafta civarında.

Acil durumlar sözkonusu olursa 1 hafta araç direksiyonsuz kalmasın diye harici direksiyon alıp yaptırmayı düşünüyorum.  

big_059f7f4a9e0360abfb9dbee9e4b4b361.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

yaptırmayı düşünüyorum.  

Yapmayın böyle acayip şeyler, kullanırken eski direksiyonu çok ararsınız?

Bir soru da şiş çamurluklara, dodik mi, abidik gubidik mi işte her neyse...

Nesi hoşunuza gidiyor?

Samimi bir soru bu!

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Nesi hoşunuza gidiyor?

Samimi bir soru bu!

Abi araba spor, giderken dışını ben hariç herkez görüyo, e banada sade içi kalıyo? Şaka biyana premium spor araçlarda olmazsa olmaz carbon direksiyon. Hani bizde yapsak kötümü olur düşüncesindeyim??

Abidik gubidik konusuna gelince (ki dodik ismine farklı bir boyut kattın hayran kaldım) :) stok araca yakışmaz ama st ve spor body kit'e yakışıyor yavvv ???

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Nesi hoşunuza gidiyor?

Samimi bir soru bu!

Ah şu gençler yok mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10.09.2017 - 14:00 tarihinde, Zafer Akbs yazdı:

İlave olarak standart ST difüzörü yerine bu markanın ürettiği difüzörler bambaşka hava katıyor araca.

Direksiyon için benimde düşüncelerim var. Okadar uzağa gitmenize gerek yok. Memelkettede güzel iş çıkartan dizaynerler mevcut.

Resimdeki direksiyon için 270 € fiyat aldım yanlış hatırlamıyorsam bursada bir yer. Direksiyonu siz gönderiyoruz ama. İşlem süresi 1 hafta civarında.

Acil durumlar sözkonusu olursa 1 hafta araç direksiyonsuz kalmasın diye harici direksiyon alıp yaptırmayı düşünüyorum.  

big_059f7f4a9e0360abfb9dbee9e4b4b361.jpg

Bursadaki firmanın iletişim bilgileri varmıdır.:)

--11 dakika sonra eklendi--
10.09.2017 - 21:20 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Nesi hoşunuza gidiyor?

Samimi bir soru bu!

Sevgili Cem abi

Benim çok hoşuma gidiyor ama fazla abartı olmaz ise tabiki. Bu dodikler çok basit fakat aracı çok değiştiriyor oyüzden ben bu tarz eklemeleri seviyorum. Focus 2 yi aldığımda st versiyondan haberim yoktu st versiyonun ön tamponunu görünce resmen keşke benim olsa.... demiştim:)

Kendim 11 yıldır şirket aracı kullanıyorum. Bizim  focus u 7 yıldır genelde babam kullanıyor. 40 000 km civarı aldım şimdi 96 000 km de .5000 km yapmışlığım yoktur. Focusum  st görünüm yay jant st tampon  vs .. Babam 68 yaşında düşünün artık. Önce bir bakar sonra  hafiften itiraz eder sonrada sever. :)) Çok şükür bu zamana kadar sıkıntı yaşamadılar. Babam performans ve yol tutuşunu annem müzik sistemi ve konforunu çok seviyor. Ben kendi zevkime göre yaptım onlarında onayını aldım .  Sefasını onlar sürüyor . Onlar mutlu keyifli  ve huzurlu  oldukça güzel yolculuklar yaptıkça  ben daha çok mutlu oluyorum.  Yeni bir ford alsam yine rahat durmam sanırım:) saygı ve sevgilerimle.

--12 dakika sonra eklendi--
23 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ah şu gençler yok mu ?

Abi fizik olarak 40 merdiven dayadık ama içim halen genç :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Öztunç Ünal yazdı:

Bursadaki firmanın iletişim bilgileri varmıdır.:)

--11 dakika sonra eklendi--

Telefonu karıştırdım ama kaydetmemişim :( internette karbon direksiyon kaplama diye aratın bir forumdan tesadüfen bulmuştum.

İstanbulda yapan biryer mutlaka vardır diye düşünüyorum.

10 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ben senden gencim merak etme ?

:D:D:P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.