Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

Önerilen Mesajlar

9/12/2017 - 22:19 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

iPhone 7 3.299 TL

iPhone 7+ 3.999 TL 

iPhone 6s 2.699 TL

iPhone 6s+ 3.299 TL 

iPhone SE 2.149 TL

Şuan fiyatlar böyle, bakalım yenilerinin fiyatı gelince bunlar ne olacak.

ve resmi fiyatlar geldi.

iPhone 8 64 gb 4.199 TL -- 256 gb 4.999 TL

iPhone 8+ 64 gb 4.799 TL -- 256 gb 5.599 TL

iPhone X 64 gb 6.099 TL -- 256 gb 6.899 TL

NY'den bugün alınırsa, i8 64 gb 2.920 TL (vergiyle b.) (1280 tl fark)

NY'den bugün alınırsa, i8+ 64 gb 3.315 TL (vergiyle b.) (1485 tl fark)

NY'den bugün alınırsa, X 64 gb 4.115 TL (vergiyle b.) (1985 tl fark)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
10/14/2017 - 14:16 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

NY'den bugün alınırsa, X 64 gb 4.115 TL (vergiyle b.) (1985 tl fark)

gidiş-dönüş uçak bileti bedava kafa nereye ben oraya :fikir:

Clipboard01.jpg

Olcay Sert tarafından düzenlendi
imla

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün 8 ve 8 Plusa baktım inceledim. Tahmin ettiğim gibi 7 ile aralarında hiç fark yok. Arkası ben cam tarzı sandım ama değilmiş bence 7 en mantıklısı ha X-10 bilemem daha 3 Kasıma var. Geçen ay IP7 128 GB aldım bizim şirket indirimleriyle tax free ile baya uyguna aldım. Genel kanıda 8 yerine 7 alınması yönünde...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nie hiçte duygusallıkla alakası yok. Fark ne bana dermisin? Kablosuz şarj standı 59.95 dolar. A10 yerine A11 (bunu sen fark edebilecekmisin?) Ve true color dediği. Zamanında bunun için Samsunga laf atıyordu. Hiç bir farkı yok. Satışa rakamlara bakınca anlaşılır. Kasasında dahi hiç bir fark yapmamışken. Bu yorumun tamamen duygusal buluyorum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
54 minutes ago, Olcay Sert said:

sanki sen iphone kullanıyordun ama benmi yanlış hatırlıyorum?

Evet, 7Plus var. Beni fazlasıyla idare ediyor, daha fazla para verip 10 almaya falan hiiiiiiiç gerek yok. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
28 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Nie hiçte duygusallıkla alakası yok. Fark ne bana dermisin? Kablosuz şarj standı 59.95 dolar. A10 yerine A11 (bunu sen fark edebilecekmisin?) Ve true color dediği. Zamanında bunun için Samsunga laf atıyordu. Hiç bir farkı yok. Satışa rakamlara bakınca anlaşılır. Kasasında dahi hiç bir fark yapmamışken. Bu yorumun tamamen duygusal buluyorum.

6s varken 6 aldın,5s varken 5 mi alıyordun? Gayet nesnel bakıyorum ama katılmamakta özgür herkes :) Ayrıca istatistikler her zaman doğru çıkarım vermez, bugün üst model varken 8’in 7’den fazla satacağını söylecek kadar beni aptal görmüyorsundur inş :) 

Aradaki fiyat farkı 150 dolar ve 32 gb fazlası var gayet normal.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
12 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

6s varken 6 aldın,5s varken 5 mi alıyordun? Gayet nesnel bakıyorum ama katılmamakta özgür herkes :) Ayrıca istatistikler her zaman doğru çıkarım vermez, bugün üst model varken 8’in 7’den fazla satacağını söylecek kadar beni aptal görmüyorsundur inş :) 

Aradaki fiyat farkı 150 dolar ve 32 gb fazlası var gayet normal.

Yav aptal gören kim. Ben sana olanı diyom. Satanı diyorum sana. Be4nim en son aldığım İphone 4S ti. Sonra hep Samsung aldım. Ama nedense şaşırmadım. Muhalefet olda olsun :D

--0 dakika sonra eklendi--

Alanların çoğu 7 alıyor.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap