Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

Önerilen Mesajlar

Nie hiçte duygusallıkla alakası yok. Fark ne bana dermisin? Kablosuz şarj standı 59.95 dolar. A10 yerine A11 (bunu sen fark edebilecekmisin?) Ve true color dediği. Zamanında bunun için Samsunga laf atıyordu. Hiç bir farkı yok. Satışa rakamlara bakınca anlaşılır. Kasasında dahi hiç bir fark yapmamışken. Bu yorumun tamamen duygusal buluyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Nie hiçte duygusallıkla alakası yok. Fark ne bana dermisin? Kablosuz şarj standı 59.95 dolar. A10 yerine A11 (bunu sen fark edebilecekmisin?) Ve true color dediği. Zamanında bunun için Samsunga laf atıyordu. Hiç bir farkı yok. Satışa rakamlara bakınca anlaşılır. Kasasında dahi hiç bir fark yapmamışken. Bu yorumun tamamen duygusal buluyorum.

6s varken 6 aldın,5s varken 5 mi alıyordun? Gayet nesnel bakıyorum ama katılmamakta özgür herkes :) Ayrıca istatistikler her zaman doğru çıkarım vermez, bugün üst model varken 8’in 7’den fazla satacağını söylecek kadar beni aptal görmüyorsundur inş :) 

Aradaki fiyat farkı 150 dolar ve 32 gb fazlası var gayet normal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

6s varken 6 aldın,5s varken 5 mi alıyordun? Gayet nesnel bakıyorum ama katılmamakta özgür herkes :) Ayrıca istatistikler her zaman doğru çıkarım vermez, bugün üst model varken 8’in 7’den fazla satacağını söylecek kadar beni aptal görmüyorsundur inş :) 

Aradaki fiyat farkı 150 dolar ve 32 gb fazlası var gayet normal.

Yav aptal gören kim. Ben sana olanı diyom. Satanı diyorum sana. Be4nim en son aldığım İphone 4S ti. Sonra hep Samsung aldım. Ama nedense şaşırmadım. Muhalefet olda olsun :D

--0 dakika sonra eklendi--

Alanların çoğu 7 alıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎27‎.‎09‎.‎2017 - 17:09 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Aslında wifi kapanmıyor. Sen sadece bağlı olduğu modemden bağlantıyı kapatıyorsun. Kendi kendine geri bağlanıyor o. Menüden komple kapatmak lazım en güzeli. Bu hücresel veri ve bt içinde aynı bu arada

Doğan abi hücresel veride problem yok, kısa yoldan kapatınca menüdende oto kapanmış oluyor.

İki gün öncesine kadar eski sürümü kullanıyordum bir anda güncelleyesim geldi güncellemez olaydım keşke :( hiç alışamadım

msjlar, rehber vs gibi bulunduğun bölümü sol üst kısımda büyük puntalı harflerle yazmasıda hiç hoşuma gitmedi :angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi akşamlar arkadaşlar iphone 5s kullanıyorum.telefonun rehber bölümünde facebook kişileride görünüyor.ben sadece telefon rehberini görmek istiyorum.daha önceki sürümlerde rehber kısmında facebbok yeride vardı onu tıkladığında sadece rehber kalıyordu ios 11 le sanırım kalktımı şimdi bulamadım.normalde 230 kişi olması lazım rehberde şimdi çok daha fazla görünüyor.örnek. rehberde telefon numarası ali ihsan olan kişini altında bir ali ihsan daha görünüyor.ikinci olan facebook.bunu nasıl kapatabilirim.yardımlarınızı bekliyorum.tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Facebook’u bulamadım ben de ama mail eklediyseniz oradan da gelir, kontrol etmekte fayda var. 

Ayarlar > Hesaplar ve parolalar. Buradaki hesaplar başlığı altındakiler tek tek tıklanıp rehber bölümü kapatılmalı.

1B81B70C-2994-45FA-AC1E-4AA92CF95F54.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Doğan Kestel yazdı:

iphone sadece bi telefon bence. ama androidli telefonlar hemen hemen bilgisayar gibi. neden hala iphone kullaniyosunuz arkadaslar

-stabilite (ios 11de saçmalıklar arttı baya uyuz oldum gerçi ama)(tartışmaya gerek yok, google çalışanı olup ios kullanan arkadaşım vardı)

-alışkanlık

-güvenlik

-son olarak şunu da yapabilsem güzel olurdu dediğim bir şey yok, bana göre iosta sizin tanımınızla "bilgisayar gibi"

ilk anda aklıma gelenler bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42 dakika önce, Doğan Kestel yazdı:

en son iphone 5s almistim. o zaman hangi surumu vardi iosun bilmiyorum ama bi .doc dosyasi indirip bilgisayarima atamamistim ayrica .exe dosyalarinida indirmiyodu diye hatirliyorum. sadece kendi icinde olan dosya formatlarini taniyo. ama androidde ne olursa olsun indirebiliyosun. 1 hafta sonra sattim kurtuldum. bence android ozgurluk. ve guvenlik konusundada android de guvenlikten dolayi magdur olmus insan hic gormedim. ama icloud hacklenmis ve bircok unlunun fotolari dunyaya reklam olmustu

siz neden hala iphone kullanıyorsunuz diye sordunuz bende kendime göre açıkladım. herkesin kendine göre tercihleri ve ihtiyaçları vardır. zaten böyle olmasaydı herkes ya ios yada android kullanıyor olurdu. yada herkes ford kullanıyor olurdu. bu işin doğrusu yada yanlışı yok.

benim telefondan çeşitli dosyaları indirip bilgisayara atmak gibi bir kullanım ihtiyacım yok mesela. olursa da büyük ihtimalle dropbox üzerinden yapabiliyorumdur. office programları var ayrıca ios için, doğrudan microsoft tarafından sunulmuş durumda. icloud hack olayında muhtemelen apple hatalıdır ama ben güvenlik derken kendi adıma daha çok maddi sorun yaratabilecek sorunlardan bahsediyorum, mesela kaç kişinin kredi kartı bilgileri android üzerinden ele geçirilmiş gibi bir istatistik varmı bilmiyorum ama illaki vardır. çünkü açık bir sistem olduğu için kötü niyetli yazılımlar da haberiniz bile olmadan çalışmaya başlayabilir. ancak iosa apple onayından geçmemiş bir şey kurulamaz.

dediğim gibi herkes alacağı her ürüne ihtiyacı ve tercihleri doğrultusunda karar verir, neden sorusunun cevabı da temelde budur. o daha bu iyi şu daha iyi tartışması anlamsız ve sonuçsuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.