Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sizin sunucular/uygulamalar hazır değildir. Düzeltirler ama mok atmasalardı iyiydi :D 

Fcstr.com

hotmail

gmail maillerini kullanıyorum.

Bilemem exchange uymuyo başka yere yönlendirdiler. Zaten bu işletim sistemelri ilk çıktığı gibi yüklememek gerek. Geri bildirimlerden sonra yüklemek en iyisi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Mailler gelmiyormuş. Ne maili nede uygulamaları yükselttirmediler...

Bize de yasak ama ben yükselttim. Hatta şimdi yine yükselttim ? Bizde de maillerde sıkıntı oluyor dediker ama ben bi sıkıntı görmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize de yasak ama ben yükselttim. Hatta şimdi yine yükselttim [emoji3] Bizde de maillerde sıkıntı oluyor dediker ama ben bi sıkıntı görmedim.

Ben en sona güncellesim. 6 hemde tilifon. Mailimde şakır şukur gürül gürül akııııııiiii
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntı yok exchange çalışıyor. Ben söylendiği gibi problemler görmedim. Telefon gayet düzgün çalışıyor. Arayüzdeki frame atlamalarını falan görebilenler var ? onlar bulmuştur bir sıkıntılar.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.