Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Istanbul'daki Ford Sahipleri Kimler? (ANKETLİ)

Özgür B

İstanbul'da Ford sahibi olan kaç kişiyiz?  

38 üye oy kullandı

1. 1. İstanbul'da Ford sahibi olan kaç kişiyiz? Yoruma bulunduğunuz ilçeyi de belirtebilirsiniz..

Önerilen Mesajlar

Istanbul'u sorduk Allah'tan :) Ankara'yi sorsak "Ben Diyarbakir'dayim ama kendimi ankarali hissediyorum. Ayrica traktorum var, hemde romorklu ama ford sahibiymisim gibi kanim kayniyo, o yuzden yazdim." Diyen cikicak diye endiselendim bir an :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Özgür B yazdı:

Istanbul'u sorduk Allah'tan :) Ankara'yi sorsak "Ben Diyarbakir'dayim ama kendimi ankarali hissediyorum. Ayrica traktorum var, hemde romorklu ama ford sahibiymisim gibi kanim kayniyo, o yuzden yazdim." Diyen cikicak diye endiselendim bir an :)

Biz hepimiz focusclubtr liyiz ya siz

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Özgür B yazdı:

Traktör yok Golf verelim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Istanbul'u sorduk Allah'tan [emoji4] Ankara'yi sorsak "Ben Diyarbakir'dayim ama kendimi ankarali hissediyorum. Ayrica traktorum var, hemde romorklu ama ford sahibiymisim gibi kanim kayniyo, o yuzden yazdim." Diyen cikicak diye endiselendim bir an [emoji4]

Böyle bişey var iş görürse ??

IMG_4670.JPG
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.