Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Titanium Aracın Multimedya Sistemini Trend X Aracıma Taktırmak

Ahmetyns

Önerilen Mesajlar

Merhaba, forumda yeni değilim fakat çok fazlada takip edemiyorum. 2015 trend x focus sedan aracım var. Tanıdığım bir arkadaşımın aracı 2015 Titanium aracı perte çıktı ve parçalarını satıyor. Onda takılı olan multi media sistemini olduğu gibi trend x aracıma takip kullanmam mümkün mü ? Aux Olsun, usb ve kart okuyucusu vs. Yanlış yerde açtıysam konuyu özür dilerim abilerim. Herkeze kolay gelsin.

Temsili bir fotoğraf atıyorum o parçayı olduğu gibi trend x aracıma takmayı düşünüyorum.

20170905_024232.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
35 dakika önce, FarukÇevik yazdı:

bu ürünü takmak için nasıl bir yol izlememiz gerekir bilgisi olan varmı,kullananlardan bilgi alabilirmiyiz

Gerekli malzemeleri temin etmeniz gerekli önce. Sonrasında montaj şemaları ve iyi bir usta ile yapabilirsiniz. Eliniz yatkınsa sizde yapabilirsiniz ancak meşakkatli bir iş.

Bizlerde elimizden geldiğince yardımcı oluruz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Gerekli malzemeleri temin etmeniz gerekli önce. Sonrasında montaj şemaları ve iyi bir usta ile yapabilirsiniz. Eliniz yatkınsa sizde yapabilirsiniz ancak meşakkatli bir iş.

Bizlerde elimizden geldiğince yardımcı oluruz...

teşekkürler hocam elim yatkındır elektrik mühendisiyim sizlerdende yardım alırım  yarından itibaren parça bulmaya çalışacam ankarada istanbulda buldum 2500 tl gibi bir fiyat istiyolar 

x5_617436372d55.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.11.2018 - 14:02 tarihinde, Ercan Gül yazdı:

Faruk hocam bendede 2015 style paket focus var ama ne Aux nede bluetooth bağlantı yok orjinal titanium teyp arıyorum Ankarada nerede bulabilirim yardımcı olurmusunuz.

Gürkan Çakıroğlu beyde elinde görseldeki setten mevcutmuş ancak kendisi istanbulda iletişime gecebilirsin ben ankara bakıyorum şuana kadar bulamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Ercan Gül yazdı:

Faruk hocam Ankarada komple gögüs halinde buldum ama hangi parçalar gerekli bilmediğim için fiyat alamadım bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim 

Bunlar aklıma gelenler. Başka bir sürü konuda da yazıldı çizildi.

--1 dakika sonra eklendi--

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27.11.2018 - 17:10 tarihinde, Ercan Gül yazdı:

Faruk hocam Ankarada komple gögüs halinde buldum ama hangi parçalar gerekli bilmediğim için fiyat alamadım bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim 

abi ne kadara nerden temin ettin ankarada fotograf atma şansın varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam bir arkadaşım var hurdacılar sitesinde ama oda tam olarak hangi parçalar alınmalı bilmiyor bir arkadaş geldi 10 a yakın parçadan bahsetti 

Semih O arkadaş biliyormuş ondan rica edeceğim stabil bir sistem için  tam olarak hangi parçalar gerekli olduğunu yazarsa bir fiyat alabilirim belki 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Ercan Gül yazdı:

Hocam bir arkadaşım var hurdacılar sitesinde ama oda tam olarak hangi parçalar alınmalı bilmiyor bir arkadaş geldi 10 a yakın parçadan bahsetti 

Semih O arkadaş biliyormuş ondan rica edeceğim stabil bir sistem için  tam olarak hangi parçalar gerekli olduğunu yazarsa bir fiyat alabilirim belki 

Ercan Bey yukarıda paylaştığım konularda bunları yazdım zaten? Daha açık nasıl yazayım ya da ekstra ne istiyorsunuz anlamadım?

Alıntı

Kabaca,

Ekran, Sync modülü, radyo ünitesi, teyp çerçevesi ve tuş takımı, gps modülü, mikrofon, usb ve sd kart modulü, direksiyonda sesli komut düğmesi ve bunlara ait tesisat gerekecek. Bu tesisatların bazıları hali hazırda olana ilave olacak, bir kısmı ise ya yeniden çekilecek ya da pinleri değiştirilecek.

Komple tesisatı almak elde hazır kablo ve soketler olması açısından mantıklı, onun dışında araç üzerindeki tesisatı söküp, yenisini çekmek ve sabitlemek bana pek akıllıca gelmiyor. Çok emek ve zaman gerektirir. Şema okumayı biliyorsanız ne nerden alınacak, nereye gidecek bunlar yeterli.

Liste derken de tek tek parça no istiyorsanız çok da gerek yok. Mk3 araçtan çıkma ekran, sync modulü, teyp çerçevesi ve tuşlar ve radyo ünitesi olacak. Zaten bunları set halinde satıyorlar genellikle. Mikrofon, gpsm çok mühim değil hemen hepsi uygun. Media kutusu ve direksiyon düğmeleri kalıyor zaten geriye.

Bu mesela makyajlı kasa için.

97C39FC3-8054-40F6-9DF1-565A910519A5.jpeg.0a473f89bd816ff9c7f097252f8d464b.thumb.jpeg.ae871579cc441f9bfaa86ce2f9c6ef2b.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.