Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şehirler Arası Nakliye Tavsiyesi

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Bekir B. yazdı:

Ozan son zamanlarda memnun olduklarını söyleyenlerle ( sen yinrde araştır sorumluluk kalmasin bende)konuşmada bulundum ama ismi Doğanay mi Doğançay mı tam hatırlayamıyorum bu arada Doğan Kurban kesin deyil eminim emoji4.png:)

teşekkürler abi yarın bi arayayım. normalde bizim bir tanıdığın arkadaşı yapacaktı ama bir fiyat verdi rastgele aradığım 7-8 yerin neredeyse 2 katı öyle olunca bir çakallık mı var nedir çözemedim.

Doğançay Ankara, Doğanay Mersin firmasıymış :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbulda nakliyat işinin kralı bunlardır.

http://www.goztepenakliyat.com/

Ama aydın ankara arası çalışırlar mı bilmem.Fiyatları da azıcık daha tuzlu ancak hizmetleri kalitelidir. Arayıp sormaktan zarar gelmez.

Ben hiç ev taşımadım ama eşimin okulunu bunlar taşımıştı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu nakliyeciler genelde sevimsiz olurlar, görece iyileri vardır ama sayıları azdır.

Çok çabuk çirkinleşebilirler, devamı var da belgesel gibi oldu ?

@H. Cenk abi 2 kez okul taşıdım; velileri organize ederek belediyenin kamyonlarını kullanarak, yarım gün sürmedi ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.