Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Kasa Toyota Auris 1.6 Otomatik Hakkındaki Görüşleriniz

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Benim idrak yollarım tıkalı zahir. 
Hayırlı olsun diyeceğim, ama neye dediğimi bilemedim.
Konuyu bilmecelikten çıkarıp benim de anlayabileceğim bir formatta yazar mısın [mention=7440]Volkan Ö.[/mention] kardeş...
Henüz bende idrak edemedim.
Biraz kullanayim :)
Detaylı yazacağım. İç isleri bakanı memnun gerisi sorun değil.
Yakup'un bir sözü almam da etkili oldu. İhtiyaç olarak baktım araca zevkleri kenara koydum. İhtiyacı fazlasıyla karşılayacak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Aydın Baran yazdı:

Hayırlı olsun da, ne aldın ben anlamadım? focus mu aldın, pulsar mı aldın, civic mi?

Fazla karıştırma, kendi de bilmiyor ne aldığını...

Hanım beğenmiş, bu da yetmiş.

Belli ki Karıköy'den alınmış araba.

Kullandıkça idrak edecekmiş ne aldığını... 

• Beğen 1
  • Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fazla karıştırma, kendi de bilmiyor ne aldığını...
Hanım beğenmiş, bu da yetmiş.
Belli ki Karıköy'den alınmış araba.
Kullandıkça idrak edecekmiş ne aldığını... 
Aynen a busu varmış şu su varmış. Durumundayım hatun mutlu ben mutlu.
--1 dakika sonra eklendi--
Görücü usulüne  devam :kıhkıh:
Bu sefer deneme sürüsü yaptırdım.:) Kısa bir filort var.
--2 dakika sonra eklendi--
Hayırlı olsun da, ne aldın ben anlamadım? focus mu aldın, pulsar mı aldın, civic mi?
2014 advance toyata auris almışım :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Auris başlığı buldum burdan sorayım.. arkadaş 50-55 arası auris bakıyor..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-bandirma-altan-2015-auris-1.33-life-cok-temiz-493948607/detay

bana soruyor çok anlıyorum sanki :) yorum yapabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Auris başlığı buldum burdan sorayım.. arkadaş 50-55 arası auris bakıyor..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-bandirma-altan-2015-auris-1.33-life-cok-temiz-493948607/detay

bana soruyor çok anlıyorum sanki :) yorum yapabilir misiniz?

Bir yakınımız kullanıyor. Performans isteyen biriyse kesinlikle uzaklaşsın. Arabada hiç bir performans diye bir şey yok biraz fazla hantal. Ha otobanda gider mi gider ama rampada sıkılırsınız. Ekonomikte değildi pek hatırladığım kadarıyla. İç tasarımı kişiden kişiye değişir biraz fazla köşeli olması dışında bence sorun yok. Eğer 1,6 ya çıkılabiliyorsa kesinlikle çıkılmalı.

Birde C sınıfı bir araçta arka camı çevirerek açmak istemem. Active donanıma bakılmalı.

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Kutluhan A. yazdı:

Bir yakınımız kullanıyor. Performans isteyen biriyse kesinlikle uzaklaşsın. Arabada hiç bir performans diye bir şey yok biraz fazla hantal. Ha otobanda gider mi gider ama rampada sıkılırsınız. Ekonomikte değildi pek hatırladığım kadarıyla. İç tasarımı kişiden kişiye değişir biraz fazla köşeli olması dışında bence sorun yok. Eğer 1,6 ya çıkılabiliyorsa kesinlikle çıkılmalı.

Birde C sınıfı bir araçta arka camı çevirerek açmak istemem. Active donanıma bakılmalı.

Şununla bir görüşsün diyorsun https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-alicisina-hayirli-olsun-494814119/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Kutluhan A. yazdı:

İlk arabası olacak. Performans aramaz.. eşiyle beraber auris e takıldılar.. beğeniyorlar... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.