Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Kasa Toyota Auris 1.6 Otomatik Hakkındaki Görüşleriniz

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Ben de niyetlenmiştim bir ara ama test sürüşünden sonra vazgeçmiştim. Gerçi bi önceki makyajlı kasaydı o ayrı. Ruhsuz gelmişti. Ha bu senin için ne kadar önemli bilmiyorum ama Focus'taki tokluk hissini vermedi. Sanki sümbül kıvamındaydı. Hele 1.4 dizeli evlerden ırak. Sonuçta Toyata olması ülkemizde + puan getiriyor ama pek tercih edeceğim bir araba değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen öncelikle beğeniyorsan kullanıcı olarak bizlere hayırlı olsun demek düşer şimdiden hayırlı olsun

--0 dakika sonra eklendi--

Sen öncelikle beğeniyorsan kullanıcı olarak bizlere hayırlı olsun demek düşer şimdiden hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 modelini kullanmıştım. Gerçi o 1,3 sadece arabayı götüren bir motordu ama olsun. Araç çok ruhsuz, düz, ama böyle dümdüz bir araç. Heyecanı yok. Wagon bile normalde her araçta ayrı bir hava katar fakat bu arabada Doblo Maxi gibi duruyor Sw. Yani arkadan kaynaklanmış gibi. Eski Toyotalar gibi de sorunsuz değil herhalde. Zor bir seçenek Honda daha mantıklı olur gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hangi kasa?

dedemde 2009 corolla var, tork konvertörlü. motor 125 hp ama 102 hp mareadan sonra daha iyi gelmemişti. şanzıman kötü değil. onun dışında sevilecek bir tarafı yok. tek güzelliği anahtarsız giriş ve çalıştırma :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Burak Şenoğlu yazdı:

Toyota yı hiç kullanmadım o yüzden bilmiyom. Doğrudur emoji5.png

yani her ikisinin de yeni kasasını kıyaslarsak arada dediğim gibi atla eşek kadar fark yoktur ama benim dediğim eski kasa 2009 model corolla. onun üzerine makyajlandı, kasa değişti, bir daha makyajlandı :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Euro 6 motor muhabbetine yeni araçları sınırlamışlar. Geçen aracın altına bakmak için lifte kaldırdım, yanyana iki tane katalizör var. Dinamik tork kontrolü var. Artı eco modu devre dışı bırakamıyorsun. Asr, esp yi filan da devre dışı bırakamıyorsun. Araç kendi potonsiyelini ortaya çıkaramıyor.. ben araca egzoz manifoltundan itibaren güzel bir egzoz yaptırıp, pedal box taktırmayı düşünüyorum. Bir de kutu içi hks filitre, baya toparlar. Eski aracımda yapmıştım. Baya faydasını görmüştüm..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.