Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Kasa Toyota Auris 1.6 Otomatik Hakkındaki Görüşleriniz

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Ya ben de tam şu Nissan Pulsar'a da bir bak diyecektim ki sen kontağı çevirmiş, gaza basmışsın bile:DHayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız. Gerisini konusunda konuşuruz inşallah

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kararını vermişsin ama bilgi olarak bulunsun diye yazayım.  Abimde son kasa makyajsız 1.6 auris var. Sanırım 2014 model. Corollanın 1.6 benzinlisini de test etmiştim. Kağıt üzerinde 132 beygir ancak ben her ikini kullandığımda da motordan keyif almadım. Alt devirler canlı değil. Üst devirlerde isteksiz. Konforu iyiydi ama 132 beygiri neresine saklamışlar ben bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben de tam şu Nissan Pulsar'a da bir bak diyecektim ki sen kontağı çevirmiş, gaza basmışsın bile[emoji3]Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız. Gerisini konusunda konuşuruz inşallah

Pulsar daha önce denedim. Hatta yorum bile yaptım. [emoji2] --9 dakika sonra eklendi--Araç bugün imzama geçti.

Direk yola vurdum. 250 km yolculuk yaptım. 6.2lt yakıt tüketimi ortalaması ile geldik.

Bana Jazz tadı verdi. Devamlı kafasını öne atan bir kısrak gibi. Yol tutuşu yeterli geldi. Otobanda hız limiti gelince hız limitim düştü zaten.

Focus ile karşılaştırılamaz yani viraj hissi kesinlikle focus ayrı.

Lastik sesi aliyor. Ama müzik açıklarak kabul edilebilir.

O beygirleri cvt vites törpülemiş ama en pis Muğla yokuşunda canım sıkılmadan çıktı. Muğla çıkışla Gülağzı arası deneyip aldım.

Velhasıl kelam

Focus değil Jazz değil. İkisi arasında hatunun onayını olan yeni aracınız oldu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.