Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Win 10 Sorunu

Önerilen Mesajlar

iyi geceler arkadaşlar casper laptop kullanıyorum.üç gündür ekrana ara ara ''lorensonwes.net/rgzossm''Windows tarafından bulunamıyor.ismi doğru yazdığınızdan emin olup tekrar deneyin diye  bir yazı çıkıyor.3-4 tane virüs proğraamı kurup tarattım sonuç değişmedi acil yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cevap için teşekkürler.biraz önce kurdum ve c/casper/app klasörü içinde 331 tane nesne buldu kaldırdım.tekrar başlattım şu ana kadar yazı çıkmadı inşallah çıkmaz ayrıca bilgisayar bataryadayken %25 kalınca kapanıyordu ve %98-99 da dolup kalıyordu şu anda şarj %100 gösteriyor hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet dün laptopu servise bıraktım batarya kontrolü yapılmış bozuk olduğu için bugün genel merkeze gönderilecekmiş serviste kalma süresi 20 işgünü dediler bir batarya için uzun süre servisler neden var servis bataryayı zaten kontrol etmiş laptopu neden merkeze gönderiyor elinde varsa taksın yoksa istesin merkezden süre üç gün tutar bu arada garanti dolmasına iki ay kalmış ayrıca üç yılda bimeks garantisi yaptırmıştım hayırlısı bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

arkadaşlar kusura bakmayın batarya sorunu çözüldü ancak.göndermeden öncede windowsta bir sorun vardı bu hala devam ediyor.windows update ye bastığımda'' bazı ayarlar gizlidir veya organizasyonunuz tarafından yönetilir'' ibaresi çıkıyor ve güncelleme yapmıyor.bunu formatsız çözebilirmiyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün bilgisayara format atana gittim.bilgisayarı güncelleştirdi.lisans düşer diye tekrar kapattı güncellemeye gerek yok dedi.ekrna siyah komut istemi getirdi birşeyler yaptı güncellemeler tekrar kapandı.kısaca yaptığını söylemek istemedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bilgisayarı açtım ekrana mavi oluyor ve 100 kadar yüklüyor açılmayıp tekrar başlatın yazıyor kaç saattir uğraşıyorum yok.güvenli modda girdim %11 de onarılamadı dedi kapandı en son onarımlar deneniyor diye bekliyor nasıl çözeceğim bu sorunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Win 10 diskiniz varsa onun aracılığıyla onarım, olmazsa temiz kurulum yapmayı deneyin. Onarım yapılamaması sabit disk kaynaklı bir soruna da işaret ediyor olabilir. Çok çeşitli hata denetim araçları var. Ayrıca ulaşabiliyorsanız ve yedeklemek noktası varsa geri yükleme deneyin... Uzaktan birşey söylemek zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

iyi geceler arkadaşlar bilgisayarımda Windows 10 yüklü.geçen ay Windows geri yükleme yapmıştım.bugünde Windows güncelleme yaptım.sürücülere baktığımda depo(c) depo(D) ile kurtarma için bir depolama vardı.şimdi geri yükleme tarihinde bir tane kurtarma  bir tane volüme xxx diye bir depolama oluşmuş yine bugünkü güncelleme tarihili volüme xxx diye ikinci bir depolama daha oluşmuş.bunları nasıl silebilirim.normalde 3 tane vardı.tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.