Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Düşürme

Burak Özkaya

Önerilen Mesajlar

İyi akşamlar focus 2 sedan aracım var yeni aldım aracı biraz düşürmek istiyorum kimisi spor yay almamı söylüyor kimisi üstündeki yayları kesmemi söyledi kafam iyice karıştı burda belki yapan vardır banada akıl verebilir.Tabi düşürdükten sonra aracın konforunda değişiklik oluyor mu bunuda öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Konu Dışı Paylaşımlar kategorisinden Mk2- Modifiye > Focus II > Ford Garajı > Mk2- Mekanik & Motor kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kategoriyi okudunuz mu? Focus veya farklı araç sitemizdeki tüm yay bilgilerini okuyabilirsiniz.

Yay kesilmesi doğru değil aklınızdan çıkarın mutlaka, aracın kasasına ve motoruna uygun eibach vb marka ürün tercih edin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu kategoriyi okudunuz mu? Focus veya farklı araç sitemizdeki tüm yay bilgilerini okuyabilirsiniz.

Yay kesilmesi doğru değil aklınızdan çıkarın mutlaka, aracın kasasına ve motoruna uygun eibach vb marka ürün tercih edin. 

Tamamdır teşekkürler kategoriye gidip bakacam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Burak Özkaya yazdı:

Tamamdır teşekkürler kategoriye gidip bakacam

Dizel ve benzinliye göre yay kodları değişiyor spor yay taktıracaksanız bunu göz önüne alın derim. Ayrıca yaylar yine kendi aralarında 3,5 cm ve 5 cm  olarak ayrılıyor. Bu ölçüler aracın yere yaklaşma payı. Marka olarak Vogtland , H&R ve eibach  tercih edin, kendini kanıtlamış sağlam markalardır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus zaten alçak bir araç, memleket yolları malüm şehir içinde bile bazı yerlerde altının sürtme riski var.

Sağolsunlar birde dağ gibi hız kesme tümseği yapıyolar, ne yalan o tümseklerde bazı araçların oturduğunu gördüm.

Basık araçmı ? No thanks almıyım :sofeer::guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.08.2017 - 14:49 tarihinde, Öztunç Ünal yazdı:

Dizel ve benzinliye göre yay kodları değişiyor spor yay taktıracaksanız bunu göz önüne alın derim. Ayrıca yaylar yine kendi aralarında 3,5 cm ve 5 cm  olarak ayrılıyor. Bu ölçüler aracın yere yaklaşma payı. Marka olarak Vogtland , H&R ve eibach  tercih edin, kendini kanıtlamış sağlam markalardır.

Aracım benzin+lpg ve ben dizele benzinliye farklı yay takıldığını bilmiyordum bilgilendirdiğiniz için teşekkürler 

--1 dakika sonra eklendi--
23 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

focus zaten alçak bir araç, memleket yolları malüm şehir içinde bile bazı yerlerde altının sürtme riski var.

Sağolsunlar birde dağ gibi hız kesme tümseği yapıyolar, ne yalan o tümseklerde bazı araçların oturduğunu gördüm.

Basık araçmı ? No thanks almıyım :sofeer::guitar:

Haklısınz yollar dediğiniz gibi ama araca jant attıktan sonra birazda olsa düşmesi gerekiyor bence☺️

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.