Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Youtube Reklamlarından Sıkılanlar Için

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

Youtube'da video başlarında ve ortalarında sürekli çıkan reklamlardan bıkıp araştırma yaptığımda önüme bir program çıktı. İndirip kurdum bilgisayara.

Bu tür reklamlardan sıkılan ve görmek istemeyenlerin kullanmasını tavsiye ederim. Adblock For Youtube

Linkte çıkan kısımdan Chrome'a Ekle demeniz yeterlidir.

Not: Sadece Google Chrome uygulamasında ve bilgisayarda çalışmaktadır!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar uğraşıyor ediyor bir video yapmak için, hiç yakışmıyor hiç :) İki reklam çok geliyor millete :( Bence YT RED'e üye olsun bunlardan rahatsız olanlar, henüz TR'de yok ama gelecek.

https://www.youtube.com/red

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Adamlar uğraşıyor ediyor bir video yapmak için, hiç yakışmıyor hiç :) İki reklam çok geliyor millete :( Bence YT RED'e üye olsun bunlardan rahatsız olanlar, henüz TR'de yok ama gelecek.

https://www.youtube.com/red

Emeğe her zaman saygım var. Koyarsın 30 dk lık videoya 1 reklam anlarım. Ama bir belgesel izliyorum, adam 40 dk lık videoda 15 tane reklam koymuş, hele izleme potansiyeli yüksek olan videolarda durum daha beter. TV ye bağlıyorum izlemek için, durmadan reklam kapatıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufak tefek içerik üreticisi olarak ben kapatmıyorum. Paralı yayınlarda bile (Maç) 45 dk'da kaç reklam çıkıyor? Ama sessiz sedasız izliyor herkes :) 

Size anında/istediğinde ulaşma imkanı veren birine 1 reklamı reva görmek bana pek mantıklı gelmedi :) 

YT zaten 10 dk altına tek reklam izni veriyor üstüne fazla reklam. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.08.2017 - 20:42 tarihinde, Süleyman Ünal yazdı:

Bi de forum sayfasında çıkan reklamlara çare bulsanız harika olur. Mesela şunun gibi internetten baktığım ürünler peşimi bırakmıyor:)

Screenshot_2017-08-26-20-42-20.png

Ne kadar İyidir bilmem ama bizde bunu kullanıyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.