Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Siz Olsanız Hangisini Seçerdiniz?

Zınar Turgut

Önerilen Mesajlar

Gecen zaman diliminde bir cok arac buldum. Lakin hepsi soylenenden farkli cikti. Dogal olarak surec hala devam etti. Sabirla bekliyorum. Simdi sizlerden bir fikir daha rica ediyorum. 2013-2014 B7 kasa 1.4TSİ DSG Passat'ta su an net karar almis durumdayim. İki arac buldum. Fikirlerinizi rica ediyorum. İkiside 1.4TSİ DSG

1- 2013 Passat Exclusive 76000 km de servis bakimli, sol 2 kapi saci degisik, sol 2 camuruk lokal boyali. İstenen fiyat 78 bin TL. Arac İstanbul'da. Hasar kaydi 6000 TL

2- 2013 Passat Highline 77000 km de hata ve boya yok. Fakat 60000 bin km den sonra servis bakimi yok. İstenen fiyat 84 bin TL. Arac Van'da. Hasar kaydi yok. 

İki aracida servisten sordurdum ve expertizlerini akrabalarim vasitasi ile yaptirdim. Km anlaminda bi problem yok. Son bakimlarina istinaden zaten asagi yukari km ortaya cikiyor. İkiside gercekten temiz kullanilmis araclar. 

Highline'da anahtarsiz giris ve calistirma + Xenon var

Exclusive'da 220v priz, elektrikli perde, deri doseme vs var. Bu donanimda anahtarsiz giris ve xenon yok ama donanim daha zengin. 

Simdi asil mesele! Bu iki aractan hangisini tercih etmeliyim? Piyasaya gore fiyatlar sizce nasil?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence 2 higline.. araba zaten yaşını doldurmuş. garanti bitince otomatikmen adam demiştir dişarda yaptırayım bakımı dogal olarak.. araçın experinden eminsek ben olsam onu alırdım.. hatasız olmasıda etken benim için.. arada biraz  fiyat farkı var ama olsun satarken daha kolay satılır..

şimdiden hayırlı olsun... ( d segmentide 80 k den başlıyor. daha aşagi düzgün bişey zor bence )  şuan c sınıfı titanium 2015 focuslar bile 80 k dan aşagi yazan yok 

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.