Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Marşpiyel Hasarı

Kerem Bozdoğan

Soru

Haftasonu bir sokağı dar açıyla döndüğümde arabam arka kapı altından itibaren anlık olarak beton lağım kapağı üzerinde askıda kaldı, marşpiyel üzerinde sürüklendi ve arka lastiğe dayanınca kayarak yola indi.

Sonradan hasar kontrolü yaptığımda marşpiyelin arkadaki vidası, vidaya giden köşeli plastik ayak ve plastik perçinin kırılıp düştüğünü gördüm. (Sağlam tarafla karşılaştırdım)

Şimdi marşpiyelin arka ucu yerinden çok az çıkık görünüyor, davlumbazın ucu boşlukta sallanıyor gibi.

Sedan/hb/sw marşpiyelleri aynı mıdır bilen var mı? Marşpiyeli modifiye amaçlı değiştiren birinden çıkma bulurum belki?

Bir de bu şekilde kalmasının sizce zararı olur mu?

Not: Tekrar baktım da vidalı olan yer marşpiyelden ayrı bişey sanırım. Son dotoğraf sağlam olan taraftan.

IMG_7101.PNG.6edbd6ad5fd2a14386afab164a3fea6d.PNG
IMG_7093.thumb.JPG.2eef7c359f8719d829167f1bafd58be6.JPG

IMG_7102.PNG
IMG_7105.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Geçmiş olsun Kerem, sanırım kaporta kısmında bir problem yok.

Sadece fotolardaki ise hiç bir şey olmaz.

Servise uğra kısa sürede hallederler. Hatta İstanbul'a gel hallettiririz ?

Para bile almazlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Geçmiş olsun Kerem, sanırım kaporta kısmında bir problem yok.
Sadece fotolardaki ise hiç bir şey olmaz.
Servise uğra kısa sürede hallederler. Hatta İstanbul'a gel hallettiririz [emoji3]
Para bile almazlar...

Teşekkür ederim Gürkan abi, kaportada sorun yok. Marşpiyel sörfü yaptık sadece biraz :)

İstanbul'a gelmek için fırsat kolluyorum, buluşma falan olsa da bahane olsa keşke.
--12 dakika sonra eklendi--
Serviste perçinle 2 dk da yerine oturtulur . Plastik perçin adedi 14+kdv idi .

Teşekkür ederim bilgi için. :)
--13 dakika sonra eklendi--
Geçmiş olsun

Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kerem sen bi gelsene ankaraya. 1 takım sedan marşbiyeli tutuşturuyum elinde. Tertemiz takım hemde [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sedan marşpiyeli olur mu derken aklımdan sen geçtin zaten, kesin Doğan abide vardır dedim içimden :D

Haftasonu ankarada olacağım ama düğün var cumartesi geliş pazar hemen geri dönüş. Bursadan ne istersin?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Sen gel yeter yahu ne isteyem. Arka koltuğu boş bırak sığmıyor yoksa. Bagajdan içeri uzatacaz

Çok teşekkür ederim ama marşpiyelleri almalık ihtiyaç yok şimdilik sanırım abi iyice kıralım da o zaman isterim.

perçin var mı perçin? :D

Arka koltuk hanımla kıza ait bir süreliğine :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Vaaaar. hemde envayi çeşitte. Bu arada kırık olan tarafı taksakmı sen gelince acep? Taşımamış olursun hemde

Beyaza boyalı değil di mi? [emoji23][emoji23] öyleyse çift taraflı değiştirmek gerekir.

Görünen kısımda hasar yok, perçin takınca düzelirse baş ağrıtmaz. Zaman da olmayacak zaten değiştirmeye abi hem seni haftasonu yormayayım.

Zaman sıkıntısı olmasa ankara ekibiyle bir araya gelirdik o güzel olurdu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.