Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Adem Uçak

Ek Tampon

Önerilen Mesajlar

:) vakti zamanında ben uzun uğraşlar sonunda takmıştım ama on numara olmuştu.Seat cordoba ön tampon eki var onu takabilirsiniz.Tabi takabilirseniz.7 adet ayarlı pense,yapıştırıcı ile araç bir gün boyunca liftte kalmıştı.Foto alıntı ama aynısını yapmıştım.

2h83d5e.jpg

Fatih S. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
 vakti zamanında ben uzun uğraşlar sonunda takmıştım ama on numara olmuştu.Seat cordoba ön tampon eki var onu takabilirsiniz.Tabi takabilirseniz.7 adet ayarlı pense,yapıştırıcı ile araç bir gün boyunca liftte kalmıştı.Foto alıntı ama aynısını yapmıştım.
2h83d5e.jpg.85abb52c5ea9ecee555905d76325f729.jpg

+1 en güzel takılacak ek bu :)

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.