Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motor Suyu Deposunun Altında Yağ Kaçağı Var

İbrahim su

Soru

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Herkese cevapları ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.cuma günü servise gittim ve motor kulagi teşhisini koydular.fotoğrqflarini cekip otosana yolladilar.bir saat sonra ford güvencesi tarafindan değiştirilmesine onay verdiler.toplamda 93 lira aldılar

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
32 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

motor kulağı patlamış.

Ciddi bir problem mi ustam etrafta cok yag yok sanırım yeni patlamış.hemen mi yaptiriyim sehirdisindayim

--1 dakika sonra eklendi--
59 dakika önce, İbrahim su yazdı:

Ciddi bir problem mi ustam etrafta cok yag yok sanırım yeni patlamış.hemen mi yaptiriyim sehirdisindayim

Arabam 2013 focus trend x.. gecen yil garantisi bitmis bende ford guvence ile 2 yil uzattim.acaba bu parca guvence kapsaminda mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Aracınız sadece sarsıntılı çalışır onun dışında bir problem teşkil etmez . Değiştirmeniz tavsiye edilir . %20'sini siz ödersiniz gerisini servis karşılar.

Cevabınız icin tesekkur ederim.memlekete gider gitmez hemen yaptiracam.arabayi hor kullanmiyorum 2013 model araba nasıl da patlior bu takoz kronik sorun mu acaba.neyden kaynaklanmis olabilir.

Birde guvence acaba %20 mi yoksa %30 mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Cevabınız icin tesekkur ederim.memlekete gider gitmez hemen yaptiracam.arabayi hor kullanmiyorum 2013 model araba nasıl da patlior bu takoz kronik sorun mu acaba.neyden kaynaklanmis olabilir.
Birde guvence acaba %20 mi yoksa %30 mu

Kronik demeyelim de belli bir süre sonra dayanamabiliyor . Güvence %20 olarak biliyorum ben .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim aracımda da bozulan iki parçadan birisi (diğeri de ön teker bilyası) kronik değil ama zamanla alakalı plastik malzeme çatladığından dolayı yağ sızdırmaya başlıyor. değişim gerekli yalnız serviste pahalıydı 700 küsür liraydı orijinalini 350 ye almıştım parçacıdan.

Şimdi gördüm ek garantiniz var herhalde serviste yapılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Kubilay Yıldırımbayazıt yazdı:

Benim aracımda da bozulan iki parçadan birisi (diğeri de ön teker bilyası) kronik değil ama zamanla alakalı plastik malzeme çatladığından dolayı yağ sızdırmaya başlıyor. değişim gerekli yalnız serviste pahalıydı 700 küsür liraydı orijinalini 350 ye almıştım parçacıdan.

Şimdi gördüm ek garantiniz var herhalde serviste yapılır.

Cevap icin tesekkur edetim ustam.bgun servisi aradim arabayi kontrol edip fotografini cekip otosana yollyacaklarmis.ford guvence kapsaminda mi degil mi karar verilecekmis..acaba ford guvence kapsamindami bu ariza

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakın zamanda aynı şekilde bende de oldu. Etrafını motor su kabının altını filan kirletmişti, temizledikten sonra farkettim kulak olduğunu ama bir sıkıntı yok titreme biraz fazla ve hala değiştirmedim. Çok bekletmemek mantıklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.