Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çalınan Ford Ranger

Gürkan Çakıroğlu

Önerilen Mesajlar

Sabahtan beri bu konuda anlam veremediğim tek şey bu araba çalıntı bir şekilde kaç gündür trafikte ülkeyi dolaşıyor, hiç mi mobeseye yakalanmyor, hiç mi bir trafik çevirmesine denk gelmiyor? Bu ihbar edildikten sonraki emniyetin sürece nasıl yürüyor bilmiyorum ama yani İstanbul-Manisa-Eskişehir-Antalya dolaşıp duran bir araç nasıl bulunamıyor. :dontknow:

--5 dakika sonra eklendi--

Aklıma Çakal filmindeki araba boyama ve plaka değiştirme sahnesi geldi. Ya çok planlı bir süreç işledi ya da arabayı çalan şahıs aşırı derecede şanslı birisi:huh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok şuursuz bir eylem olmuş. Ne yani şimdi acaba bu arabayı bir yere okutup bundan sonra hayatını garantiye aldığını mı düşünüyor? Eline 50 bin geçmez. Bir daha o memlekete, yaşadığın muhite gelmeyecek misin? Bambaşka uçuk kaçık bir sebep çıkacak altından bana göre. Geçmiş olsun diyelim hem araç sahibine hem de oto yıkamacı arkadaşa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Araç sahibi ile hırsız arasına şahsı bir husumet olma ihtimali olabilirmi.  Tabi ihale yıkamacıya kalacak gibi sanki.

Bu da gol değil Ergün.

47 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sabahtan beri bu konuda anlam veremediğim tek şey bu araba çalıntı bir şekilde kaç gündür trafikte ülkeyi dolaşıyor, hiç mi mobeseye yakalanmyor, hiç mi bir trafik çevirmesine denk gelmiyor? Bu ihbar edildikten sonraki emniyetin sürece nasıl yürüyor bilmiyorum ama yani İstanbul-Manisa-Eskişehir-Antalya dolaşıp duran bir araç nasıl bulunamıyor. :dontknow:

Aklıma Çakal filmindeki araba boyama ve plaka değiştirme sahnesi geldi. Ya çok planlı bir süreç işledi ya da arabayı çalan şahıs aşırı derecede şanslı birisi:huh:

Mobeselerde görülüyor tabi de yolunu kesen yok maalesef...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ülkede o kadar çok olay varki. Hangi biriyle ugraşsinlar..

Ama dediğiniz gibi mobesenin gördüğü, ana otoban yollarda yakalanmamasi entrasan.. Gerçi 2 senedir bi çevirmeye girmedim.. bakalim ne olacak bende merak ediyorum arabayi.. rengi modeli farkli bulunur..

Olayin gelişimi bence tamamen spontane.. belkide 1 tur atayim diye  çikti amcam. Sonra dedi ver elini antalya :)

Para bittimi yakitta alamaz. Orda mevzu ufaktan  çözülür.. geçmiş olsun sahibine

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

ben hiç ama hiç şaşırmadım :) onlarca araba facebook grupları sayesinde bulundu :) 

öldürüyolar diye arasanız polis gelene kadar ecelinizle ölürsünüz bu memlekette.

155in meşgul çaldığını bilirim...

3 saat önce, Teoman S. yazdı:

Olay ruhsata bağlanabilir. Eğer ruhsat yanındaysa iş uzayabilir.

ruhsata bakıp bırakma yok, aksine ruhsata bakmayıp online sorgu yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polis bu konularla ilgilenmiyor artık.. 

3-4 ay önce 1. köprüden geçiyorum Beşiktaştan kuyruğa girdim önümde 54 plakalı açık kasa toyota pikap. Bunların 1. den geçmesi her zaman yasak.. köprü yoluna katılırken bağlantı noktasında polis ekibi durur. Yol da tek şeridi iner . 3 trafik polisi ayakta bekliyor , polislerin önünden geçti kamyonet. Bir şey yapmadılar. 

2-3 araba sonra ben geldim. Durdum , memur bey pikapların bu köprüden geçmesi yasak neden durdurmuyorsunuz dedim. 

Polis bana bir kızdı. "Sana mı sorucam lan , devam et yoluna,  kameradan cezasını yer " dedi.

Bu mu yani dedim sadece 100-200 TL almak mı amaç. Bu kadar mı ? 

Adam kamyonete 1 ton patlayıcı koyup köprüde patlatsa vallahi ruhumuz duymaz..

Tanıdığınız başkomiser ,  emniyet müdürü , bürokrat vs varsa onları devreye sokun. 

• Beğen 1
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Polis bana bir kızdı. "Sana mı sorucam lan , devam et yoluna,

Emniyet şeridi ihlali yapan araçları polise gösteren kuzenime ceza yazan 1.köprü polisine selam olsun...

• Beğen 1
  • Şaşırmış 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Emniyet şeridi ihlali yapan araçları polise gösteren kuzenime ceza yazan 1.köprü polisine selam olsun...

Bu arada dün akşam iş çıkışı tatlı krizim tuttu. Bu sefer ara sokaklardan Seyidoğluna çıkıp kadayıf götüreyim dedim :) Kartal pendik arası yanyolun sahil tarafı ufacık sokaklarından geçiyorum bir baktım orta yerde terkedilmiş gibi duran bu renk bir ranger, wildtrak yazıyor ve plakası ST. Ulan Gürkan hocanın çalındı dediği mi diye düşündüm bir an. Sonra başka şehirde olduğunu hatırladım ve plaka S ile başlıyordu ama ST değildi. ST Muratın plakası Gürkan ST yazsa muhakkak ilişkilendirir hatırlardım dedim. Bakıyoruz yani sağa sola :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ve evet çalınan Ranger bulundu...

İstanbul Pendik spor kompleksi civarında hemde.

Tesadüf bu ya çalan şahısta Kaynarca da arkadaşım tarafından yakalandı.

Araçta ufak tefek hasarlar var fakat önemsiz şeyler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.