Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

4bin Tl Fark Ile Focus 1.6 Tivct Titanium Mu Style mı Almalı

Ufuk Ü.

Önerilen Mesajlar

Merhaba;

Focus 2009 Tdci Trend x paket manuel vites sedan aracımı yeni sattım.Bir üst model olan F3e geçmeyi düşünüyorum.

Ciddi ilgilendiğim 2 araç var şuan.Fiyatta pazarlık dahi yaptım.

2013 Hb 1.6 tivct Style 50 bin km,otomatik şanzuman 60bin tl

ve

2013 Hb 1.6 tivct titanium 60 bin km otomatik şanzuman 64bin tl

iki araç arasında ciddi şekilde kararsız kaldım.

Sorum ise ;sizce 4 bin fark verip titanyum almalı mıyım.Fiyatı normal mi? 

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ufuk Ü. tarafından düzenlendi
Yazım ve harf hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobiller Hakkında > 2.el Alım-Satım Bilgileri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium u tercih edin ancak her iki aracında kavrama değişmiş mi öğrenin.

--0 dakika sonra eklendi--

Yeni nesil kavrama olması önemli.

--1 dakika sonra eklendi--

Garanti bitmiştir muhtemelen ancak tüm bakımlar yetkili servis kayıtlı ise iyi niyet garantisi devreye girebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Ufuk Ü. yazdı:

1.0 Eb motorlu focuslarda aradığım özellikler arasında en önemlisi "otomatik şanzıman"  yok ya da ben denk gelmedim şuana kadar.

Var da 2.el de bulmak zordur ve tuzludur.

Bkz: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otomatik-vites-hatasiz-focus-hb-st-line-469564032/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2016-model-ford-focus-titanium-1.0-ecoboost-125ps-pws-sunroof-464325250/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Titanium u tercih edin ancak her iki aracında kavrama değişmiş mi öğrenin.

--0 dakika sonra eklendi--

Yeni nesil kavrama olması önemli.

Garanti bitmiştir muhtemelen ancak tüm bakımlar yetkili servis kayıtlı ise iyi niyet garantisi devreye girebilir.

Biraz açsanız bu kavrama konusunu olur mu? Yoksa kalkışta bazen gelen kavrama sesi bununla mı ilgili?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Biraz açsanız bu kavrama konusunu olur mu? Yoksa kalkışta bazen gelen kavrama sesi bununla mı ilgili?

Hayır Bedirhan, powershift şanzımanlardaki kavrama setinden bahsediyorum, hani şu kalkışta titreme yapan benzinli araçlardaki kuru tıp şanzıman.

Senin söylemek istediğin sanırım düz viteslerdeki ilk kalkış anındaki vıjırdama sesi...

Tabi düz vitesteki de bir problem ama çözümü daha kolay...

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend-X veya Style tatmin edecektir, "Titanium" iyi ki almışım dedirtecektir, dizel bir araçtan sonra 1.6 ti-vct benzinli focus sizi yakıt açısından üzecektir kafa karıştırmak gibi olmasın ama eğer otomatik vites olmazsa olmaz değil ise 1.0 eb kullanıcısı olarak tavsiyem 1.0 eb titanium olur kullanırken çok keyif alacak yakıt konusunda benzinli bir motor için daha ne olsun ki diyeceksiniz ben öyle diyorum yani :) , 1.0 eb titanium powershift var ama 2015 model üstünde bulabilirsiniz o zaman da fiyatları yükseliyor bunlar sadece benim görüşüm farklı düşünüp 1.6 ti-vct alıp lpg taktıranlar oluyor tabi ki tercih meselesi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Otomatik vites 2012-2014 modelleri arasinda olsa tercih edebilirdim.Bu araç bildiğiniz uçak:) Ayrıca 90 bin verilir mi tartışılır.Teşekkürler

--41 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hayır Bedirhan, powershift şanzımanlardaki kavrama setinden bahsediyorum, hani şu kalkışta titreme yapan benzinli araçlardaki kuru tıp şanzıman.

Senin söylemek istediğin sanırım düz viteslerdeki ilk kalkış anındaki vıjırdama sesi...

Tabi düz vitesteki de bir problem ama çözümü daha kolay...

Hocam sizin uyarınız ile sordum.araç sahibinden gelen yanıtı aynen yayınlıyorum.Yorumlarsanız sevinirim.Teşekkürler

Araç sahibi: kavramayı serviste değiştirdim.Yeni kavramalardan takıldı. 2020 yılına kadar garantili Ve yeni kavramalar da da sıkıntı çıkmıyor artık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.