Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dikiz Aynası Problemi

Zafer Yusoğlu

Soru

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Dikiz aynasının cama yapıştığı yerden bayağı bir oynuyor benimde. 

Arka kapının alt tarafındaki fitiller çıkmış yine sıcaktan. 

Şans işte.

Zınar Turgut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynada sıcakta düşme olmuyor. Sadece belli zamanlarda hızlarda titreme oluyor ve görüntü flulaşıyor. Normal farlı arabalar gündüz ledli arabalar gibi oluyor. Geçen arkamdan bi duster geliyordu. Dedim nezaman duster da gündüz ledi var Allah Allah derken aynayı bi tuttum bide ne göreyim normal kıslar yakmış. Müzikle olan bi titreme değil yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim focus 2'de aynalar sıcakta düşerdi. C-max'da olduğu yerde dururdu. Kuganın aynası hepsinden sert, çevirirken bile biraz güç harcamak gerekiyorki acayip sabit. Normali bu mu bilmiyorum ama şu an memnunum.

@Zafer Yusoğlu bu açıklamaya göre sorun var gibi. Sen bence servisin bir çayını iç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Müziğin verdiği titreme hafif flulaşmaya sebep oluyor ama senin dediğin gibi arkadan gelen aracın gözü alması gibi bir durum olmadı. Abi ne olursa olsun git servise çekinme. Sorun sıklığına bağlı gide gele samimi oluyorsun zaten. Benim eski opelde öyle olmuştu ( trim sesi).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benzer durum bendede mevcut malesef.Kaymak asfaltta sıkıntı yok ama mıcırlı asfalta çıkınca arkamdaki aracı net görmek için aynayı tutmam gerekiyor.Yoksa görüntü titreşimli ve flu oluyor. Birde sony sistem olduğu için göğüslükteki bass vurdukça ayna aşağı düşüyor.Bir iki günde bir düzeltmem gerekiyor.Ama malesef bu sorunları çözebilen birini görmedim şimdiye kadar.

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

gözümü almıyor. arkadaki görüntüyü yayıyor. Duster ı range rover zannettim. Aracı geniş gösterdi. Normal farıda geniş gündüz ledi gibi gösteriyor. 

Bir saat önce, Erol Süzer yazdı:

Müziğin verdiği titreme hafif flulaşmaya sebep oluyor ama senin dediğin gibi arkadan gelen aracın gözü alması gibi bir durum olmadı. Abi ne olursa olsun git servise çekinme. Sorun sıklığına bağlı gide gele samimi oluyorsun zaten. Benim eski opelde öyle olmuştu ( trim sesi).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet arkadaşlar, kendi namıma sorunu çözdüm. Dikiz aynası aşağı yukarı düşen veya titreyen varsa denesin derim.

Sikiz aynası raylı bir sistem üzerinde. Yapıştırma değilmiş.

Aynanın cam ile birleştiği yere üst tarafından küçük bir çekiçle ufak ufak vurun (Aman cama dikkat).

Ayna yerine oturduğunda titremede geçecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.