Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mondeo MK4 MCA Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Nasi bi yokuş? 

Sürekli gaza basmasan da gidebileceğin, gazı ekonomi amaçlı salabileceğin yolu düzgün ama tümsekleri olan yol düşünebilirsin abi. Ayder gibi nispeten yolları bozuk sürekli gaza basacağın yer değil. Yani aslında bu yazılanları yaşamama ihtimali daha yüksek, Cenk abi dediği gibi ekonomi yapma önceliği olduğu için aslında yaşadığı doğal, hatta vag'dan daha iyi durumda bu koşullarda. İyi bir tam otomatik şanzıman daha iyi hissettirecektir mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Yokuşta S de kullan. Daha geç vites attığı için fazla kararsızlık yapmaz. Bide kullanma alışkanlığıylada alakalı galiba. Ben Rize'de kullanıyorum, köye Ayder e gidiyorum bu dediklerinizi yaşamıyorum. 

Rampalar bunlar . Düşük hızda gidilebilen ehir içi rampaları 

%12 ile 18 arası. 

Sonuncusu %26 (Çağatayla orada ranger'ın iniş kontrolünü denemiştik :) ) 

Giriş çıkışlar olduğu için sen düz gidecek olsan bile önündeki sola dönecek olduğu için durduğundan, minibüs durduğundan ve de resimlere bakma kentsel dönüşüm olduğundan  şu an bunun 6 katı daha fazla araba var. Gaz kesmeden tırmanmak mümkün değil.. Ve tabiiki genellikle S de tırmanıyorum. 

ramp.JPG.7a3b2fdaf8595465844bd80224a6ffa4.JPG

ramp4.JPG.2840ebb1d261b928071b3e88f09aec81.JPG

ramp3.JPG.3a989d208f0364139ed823978c0297c0.JPG

ramp2.JPG.4c66f5f07fbd06eb22302c85ee46f3ef.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.