Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync 2 Bluetooth Problemi

Bülent Y.

Soru

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Cihazı yazılımı ve sistem yazılımıyla alakalı kimi cihazlar %100 performans vermiyor. Ford.com.tr'de daha detaylı açıklamaları mevcut oradan cihazınızı kontrol edin öncelikle :) 

Özetle herkeste böyle sorun olmaz/olmuyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kendim iPhone 6 kullanıyorum, müzik dinlerken ara ara kısa süreli kesilmeler oluyor ama telefonla konuşurken herhangi bir kesilme yaşanmıyor. Ama bazen telefonu bir kaybediyor yolculuk sonuna kadar mümkün değil bulamıyor. Eşimin Galaxy S7 cihazı mevcut bu sorunların hiç birisi yok. Bluetooth performansı biraz şans.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler arkadaşlar. Siri desteği de geldiyse Iphone ile tam uyumludur diye düşünüyordum. Öyle bir şey yokmuş. Destek verilen cihaz listesinde de ne hikmetse şase numaramı geçersiz olarak görüyor. 

Cevaplar için tekrar teşekkürler. 

Bülent Y. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15.08.2017 - 11:31 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

Burada benim telefonum listede yoksa ne olacak :( Fordun eklemesini mi bekleceğim ben şimdi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Ahmet Can Hati yazdı:

Burada benim telefonum listede yoksa ne olacak :( Fordun eklemesini mi bekleceğim ben şimdi :D 

Aslında tam öyle olmayabiliyor. Bt.1, Xiomi mi4 üzerinde 6.3.2 denenmiş. Bu ve üzerlerinde çalışmasını beklerim misal. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Aslında tam öyle olmayabiliyor. Bt.1, Xiomi mi4 üzerinde 6.3.2 denenmiş. Bu ve üzerlerinde çalışmasını beklerim misal. 

Bağlantıyı kurmaya çalıştığımda Mi cihazınızın ekranına şu kodu girin diye Sesli komut geliyor ama ne yazık ki telefona şifre girilcek ekran gelmiyor. Ford Audio yazısından atıyor. Samsung J7 Prime telefonu bağladık, çatır çatır çalışıyor. Telefonu sattırcak bana :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11/5/2017 - 17:17 tarihinde, Ahmet Can Hati yazdı:

Bağlantıyı kurmaya çalıştığımda Mi cihazınızın ekranına şu kodu girin diye Sesli komut geliyor ama ne yazık ki telefona şifre girilcek ekran gelmiyor. Ford Audio yazısından atıyor. Samsung J7 Prime telefonu bağladık, çatır çatır çalışıyor. Telefonu sattırcak bana :D 

@Necati Ustundağ mi telefon kullanıyordu ce c-max ile bağlantı kuruyordu. versiyon değişimi vs etki etmiş olabilir. yada siz custom rom kullanıyorsanız romu yazan arkadaş bu aşamayı es geçmiştir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

@Necati Ustundağ mi telefon kullanıyordu ce c-max ile bağlantı kuruyordu. versiyon değişimi vs etki etmiş olabilir. yada siz custom rom kullanıyorsanız romu yazan arkadaş bu aşamayı es geçmiştir.

Abi Xiaominin benim telefon için verdiği bütün orjinal romları denedim. Hiç birisinde bağlanamıyorum. Beta, global herşeyi denedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ahmet Can Hati yazdı:

Abi Xiaominin benim telefon için verdiği bütün orjinal romları denedim. Hiç birisinde bağlanamıyorum. Beta, global herşeyi denedim.

o zaman son çare aosp rom denemende fayda var.

yaparken herşeyi sil ne var ne yok kaldır demen lazım. yedek almayı unutmada :D geri dönmesi kolay olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1- Aracın bluetooth'unda  kayıtlı diğer tüm telefonları silmeyi deneyebilirsin.

2- Telefonun bluetooth'unda  kayıtlı diğer tüm cihazları silmeyi deneyebilirsin.

3- wifi kapalı iken ve/veya telefon şarja bağlı iken bağlantı kurmayı deneyebilirsin.

4- Aracın aküsünün kutup başını (+) söküp 5dk sonra geri takarak hard reset atmayı deneyebilirsin (denemesen daha iyi aslında). Bunun başka etkileri de oluyor, mesela bende camlar tek tuşla açılıp kapanması iptal olmuştu tekrar aktif etmem gerekti.

5-Telefonu satmayı deneyebilirsin. Donanım/fiyat cazibesi ile aldığım ama yazılımsal olarak abuk subuk bir sürü hata ile karşılaştığım bir cihaz. Gps performansı rezalet, navigasyonda lag da kalma sıkıntısı var. Otomatik tarih saat ayarını manual bile yapsan kafasına göre otomatik değiştiriyor, android 7 ye güncellersen hotspot çalışmıyor gibi hemen akla hemen gelen problemlerim oldu mesela.

Necati Ustundağ tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 saat önce, Necati Ustundağ yazdı:

1- Aracın bluetooth'unda  kayıtlı diğer tüm telefonları silmeyi deneyebilirsin.

2- Telefonun bluetooth'unda  kayıtlı diğer tüm cihazları silmeyi deneyebilirsin.

3- wifi kapalı iken ve/veya telefon şarja bağlı iken bağlantı kurmayı deneyebilirsin.

4- Aracın aküsünün kutup başını (+) söküp 5dk sonra geri takarak hard reset atmayı deneyebilirsin (denemesen daha iyi aslında). Bunun başka etkileri de oluyor, mesela bende camlar tek tuşla açılıp kapanması iptal olmuştu tekrar aktif etmem gerekti.

5-Telefonu satmayı deneyebilirsin. Donanım/fiyat cazibesi ile aldığım ama yazılımsal olarak abuk subuk bir sürü hata ile karşılaştığım bir cihaz. Gps performansı rezalet, navigasyonda lag da kalma sıkıntısı var. Otomatik tarih saat ayarını manual bile yapsan kafasına göre otomatik değiştiriyor, android 7 ye güncellersen hotspot çalışmıyor gibi hemen akla hemen gelen problemlerim oldu mesela.

Mantı

ilk 3 maddeyi denemiştim, dördüncüye hiç yeltenmeyeyim. En temizi son madde sanırım :) Xiaomi bu konuda gerçekten kötü. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.