Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Samsung'un Garanti Cambazlığı - Trabzon Samsung Yaşarlar Beyaz Eşya Garanti Kandırması

Önerilen Mesajlar

Güle güle kullan. Yakup benim anlamadığım: Garanti için neden fatura kesim tarihi geçerli değilde kurulum tarihi geçerli? Biraz uğraşırsan hakem heyeti falan sonuç çıkmaz mı?

Birde elektronik gerçekten şans işi. Marka da önemli tabi. Ama birazda buna etken müşter hizmetleri, yaklaşımı servis etkiler. Diye düşünüyorum...

Sen boşver güzel günlerde kullansın işini görsün yeter...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Güle güle kullan. Yakup benim anlamadığım: Garanti için neden fatura kesim tarihi geçerli değilde kurulum tarihi geçerli? Biraz uğraşırsan hakem heyeti falan sonuç çıkmaz mı?

Kampanyayı düzenleyen Samsung'un işgüzarlığı işte, niyesini anlamak zor dediğim gibi rakipleri satın alım tarihine göre bunu yapıyor. Yazma amacım Trabzon şubesine ve diğer markalardaki bu tür şeylere dikkat edilmesi. Daha fazla uğraşmayız zaten bir şey çıkmaz, sonuçta 5 yıl var diye almadı annem ürünü beğenmiş :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Geçmiş olsun yetkili olmayan yerden alınsa kurulumu servis yapmıyormu garanti kurulumla başlıyor sonuçta?

Yetkili olmayan yer Samsung Türkiye garantisi sunuyorsa yapılır herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugun haberlerde okumuştum "Artık tüketici hakem heyetine gitmeye gerek yok,e-devletten başvuru yapabilirsiniz." diye. Bi şansınızı deneyin derim ama geçerli koşulları sağlamış ve bilgilendirme yapılmışsa bir de üzerine imza atılmışsa pek mümkün olmuyor geri dönüş. Sizde gerekli koşullar sağlanmamış ben olsam denerdim şansımı maksat uğraşsınlar.

Benim evimdekiler de siemens. Ankestre ocakta sıkıntı yaşıyorum. Otomatik yanmıyor üflemek lazım :D:D serviste gelse keşif parası arıza tespiti derken. Biz de üfleyerek yakıyoruz :D tabiri caizse... (Sadece boom acakta sıkıntı var. :) ) 

--7 dakika sonra eklendi--

Ekleme:

IMG_3600.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.