Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Emir T.

Sıfır Aracımın Maddi Hasarlı Kazası Hk.

Önerilen Mesajlar

Yeni bir ay bir günlük aracımı bu hale getiren kaza.

Sizce sağ arka ve ön kapı ne gibi işlemlere maruz kalacak.

sağ ön koltuk airbagı patladı ve emniyet kemeri kilitlenmiş.20170805_151141.thumb.jpg.4eb8143ac811e4e629ecc27c2ef48d49.jpg20170805_150959.thumb.jpg.001c86f9c04222f42dd3c576b8cffee1.jpg

Kasko ve trafik sigortam mevcut.

Karşı taraf sokaktan aşırı hızlı ve fren dahi yapmadan gelip aracıma çarptı.

Şimdilik dosyam değerlendirme aşamasındadır.

20170805_151343.jpg

20170805_151350.jpg

20170805_151354.jpg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ön kapı düzelir ama arka değişir yamulma ve yırtık çok. Ön kapıdaki o çizgi yırtık mı? Araç yeni ruh halinizi tahmin edebiliyorum.Tavsiyem Sağlığınız yerinde ya takılmayın tenekedir düzelir yeter ki beteri olmasın.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun, çok can sıkıcı durum ama İyi tarafı sizlere birşey olmaması, araç kaskolu ve epey hasar gözüküyor,hava yastığı da açıldığına göre büyük ihtimal pert e ayrılır, size sıfır araç için işlem yapılır kanısındayım,

 

 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusur tamamen karşı tarafa ait ise kafanıza hiç takmayın sorunu. Yetkili serviste her şeyi kitap gibi yaparlar daha sonra karşı taraftan değer kaybı isterseniz, olur biter :)
Özetle sizde hata yoksa ne kadar mal olacağını düşünmeyin boşuna, geçmiş olsun.
Bu arada pert olmaz araba. (Görünen şeylerle tabii)

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. Arka kapı iskeletinde hasar yoksa sac değişimi ile kurtarılabilir, ön kapı sacı doğrultulur. airbag yeniden takılabilir. bu işlemler aracın hasar kaydını baya şişireceği için aracı satarken çok değer kaybı yaşarsınız. karşı taraf suçlu ise değer kaybını mutlaka talep edin.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle geçmiş olsun,en çok korktuğum kazalardan biri görünmez kaza dediklerinden,aracın şasesinde deforme olmuş gibi tahmin ediyorum çünkü çok hızlı vurmuş.Bana kalırsa pert olabilir.Ama cana zarar gelmemesi iyi bir yanı tekrar çok geçmiş olsun

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun ve Allah beterinden korusun. Airbag ve kapı maliyeti yüksek parçalar zaten, buna birde orta sütun sıkıntısı eklenince pert ihtimali yüksek derim. Madem bu kadar yeni benim olsa inşallah perte çıkartırlar/çıkartsınlar diye uğraşırdım.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.