Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıfır Aracımın Maddi Hasarlı Kazası Hk.

Emir T.

Önerilen Mesajlar

15 saat önce, Erol Süzer yazdı:

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ön kapı düzelir ama arka değişir yamulma ve yırtık çok. Ön kapıdaki o çizgi yırtık mı? Araç yeni ruh halinizi tahmin edebiliyorum.Tavsiyem Sağlığınız yerinde ya takılmayın tenekedir düzelir yeter ki beteri olmasın.

4 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

öncelikle geçmiş olsun .Sağ 2 kapıda değişir servis zaten en ufak birseyde değişim yapıyor bunun dışında sağ ön koltuk ,emniyet kemeri değişir,sag arka çamurluk ucu boyanır .En az 10-12 bin TL masraf çıkar serviste ...Sag perde hava yastığında açılma yok de mi ?O zaman şasede sorun yoktur diye düşünüyorum tabi yinede belli olmaz bu tür işler

Allah razı olsun manevi ve maddi olarak beni çok üzdü. Üstelik hastam olmasına rağmen. Allah kimsenin başına getirmesin.  hava yastığı olarak sadece şimdilik ön koltukta görünüyor. Artık detaylı bakılırsa nerde çıkacağını bilemem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok geçmiş olsun. Cana gelmediğine dua edin hocam öncelikle, daha kötüsü de olabilirdi.

Kaskonuz servis faturasına göre bir hesap yapıp karar verecektir. Mesela aracın masrafı 20bin çıksa , aracı bu haliyle 55bine satabilse size aşağı yukarı 65 teklif eder kaskonun cebinden 10bin çıkmış olur. Sistem böyle işliyor.

Servisteki ustalarla bir görüşün bence. Perte çıkarmak istiyorum falan deyin bazı ustalar anlayışlı oluyor bir keresinde biz bir şey demeden usta balyozla geldi, perte çıkaralım ekper gelmeden demişti (fotolarda görünmeyen yerlerden girişecekti ama dur dedim).

Hasar çok büyük gibi görünmüyor ama hava yastığı, torpido, kapı bunlar serviste pahalıdır fatura kabarabilir. Örneğin hava yastığını sanayide 300tl -400tl ye tamir ediyorlar ama orjinali 2500 civarıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

Çok geçmiş olsun. Cana gelmediğine dua edin hocam öncelikle, daha kötüsü de olabilirdi.

Kaskonuz servis faturasına göre bir hesap yapıp karar verecektir. Mesela aracın masrafı 20bin çıksa , aracı bu haliyle 55bine satabilse size aşağı yukarı 65 teklif eder kaskonun cebinden 10bin çıkmış olur. Sistem böyle işliyor.

Servisteki ustalarla bir görüşün bence. Perte çıkarmak istiyorum falan deyin bazı ustalar anlayışlı oluyor bir keresinde biz bir şey demeden usta balyozla geldi, perte çıkaralım ekper gelmeden demişti (fotolarda görünmeyen yerlerden girişecekti ama dur dedim).

Hasar çok büyük gibi görünmüyor ama hava yastığı, torpido, kapı bunlar serviste pahalıdır fatura kabarabilir. Örneğin hava yastığını sanayide 300tl -400tl ye tamir ediyorlar ama orjinali 2500 civarıdır.

torpido sağlam aracın ,sadece yolcu yan koltuk hava yastığı açılmış ,torpidoda açılsaydı zaten perte çıkma olasılığı yüksekti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

torpido sağlam aracın ,sadece yolcu yan koltuk hava yastığı açılmış ,torpidoda açılsaydı zaten perte çıkma olasılığı yüksekti

evet yan hava yastığı imiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava yastığı ile birlikte emniyet kemeri de patlamıştır. Kemerler ne kadar acaba?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

Hasar çok büyük gibi görünmüyor ama hava yastığı, torpido, kapı bunlar serviste pahalıdır fatura kabarabilir. 

İşin burası sahtekarlığa,harama girer. Asla bunu yapmayın. Ayrıca serviste ne kadar yüksek maliyet çıkartılırsa çıkartılsın exper gelip inceliyor. Gerekli parçalar eksik veya sağlam eklenebiliyor  ya da çıkartılabiliyor. Konuşmakta fayda var. Servis ve experle. Yardımcı olurlar fakat öyle maganda gibi balyozu al giriş. Olacak iş değil. Burası uganda değil... 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.08.2017 - 10:41 tarihinde, Berat Hasbek yazdı:

İşin burası sahtekarlığa,harama girer. Asla bunu yapmayın. Ayrıca serviste ne kadar yüksek maliyet çıkartılırsa çıkartılsın exper gelip inceliyor. Gerekli parçalar eksik veya sağlam eklenebiliyor  ya da çıkartılabiliyor. Konuşmakta fayda var. Servis ve experle. Yardımcı olurlar fakat öyle maganda gibi balyozu al giriş. Olacak iş değil. Burası uganda değil... 

Hocam kaç kere Uganda da bulundun bilmiyorum ama burası Türkiye neler var neler. Yazılanı biraz yanlış anlamışsın. Arka arkaya yazdığımdan olsa gerek, Sahtekarlıkla bu aracı pert yapın demiyorum, bir konuşun diyorum ve arkasına başımıza geleni anlatıyorum. Kendi çapında yardımcı olmaya çalıştıklarından bahsettim. Konuşmakta fayda var.

Neyse artık, sigorta şirketi en az zarar nasılsa o şekilde karar verecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam kaç kere Uganda da bulundun bilmiyorum ama burası Türkiye neler var neler. Yazılanı biraz yanlış anlamışsın. Arka arkaya yazdığımdan olsa gerek, Sahtekarlıkla bu aracı pert yapın demiyorum, bir konuşun diyorum ve arkasına başımıza geleni anlatıyorum. Kendi çapında yardımcı olmaya çalıştıklarından bahsettim. Konuşmakta fayda var.
Neyse artık, sigorta şirketi en az zarar nasılsa o şekilde karar verecektir.

Usta eline aldı girişti felan dediniz de! Ben de diyorum ki o usta kimse söyleyin barındırmasınlar onu orada. Öyle yardım olmaz.

Üzücü bir durum inşallah olumlu sonuçlanır. Geçmiş olsun diyelim tekrardan.
--0 dakika sonra eklendi--

Ekleme;
Bu arada son durum nedir @Emir T.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Usta eline aldı girişti felan dediniz de! Ben de diyorum ki o usta kimse söyleyin barındırmasınlar onu orada. Öyle yardım olmaz.

Üzücü bir durum inşallah olumlu sonuçlanır. Geçmiş olsun diyelim tekrardan. --0 dakika sonra eklendi--Ekleme;
Bu arada son durum nedir @Emir T.

"Girişti" demiyor hocam tekrar okursanız "girisecekti" diyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.