Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vodafone Yine Çıldırtı Beni

Önerilen Mesajlar

Vodafone geçtim bir kaç ay önce duran tarifedeyiz güya durmamis.
Üstüne faturaya ekstra yük yüklenmiş. 162 tl paketini bitti diyende yok.
Üstüne mesaj atıp kabul ediyormusunuz diye sormadan kabul etmiyorsunuz Hayır vb yazın çeşidine bir mesajla tarife mi değiştirmiş.
Kırk yerden şikayet ettim. Mesaja cevap vermezseniz şu tarifeye geçiriyorum kafasını nerden aldılar çok merak ediyorum. Arkadaş bir kerede şaşırt beni. Yine hatları iptal edip taşıyacagim. Vodafone geçecek olan arkadaşlar sağlam sinir sistemi gerekli. Yeni bir operator şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef hala en sağlam alt yapı Turkcell'de.

Eşimi Vodafone'lu yaptık.

Benim de geçmemi engelleyecek bir sürü nedenim oldu.

Hangisini beğendiğim değil, hangisinden daha az nefret edeceğim belirleyici.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de 2 hattım var Turkcell ve Avea

22 senelik Turkcell hattımı sadece beni arayıp ulaşmak isteyenler için tutuyorum maliyeti 15 TL aylık

konuşma için kullanmıyorum. sarı kutuda biriken 12.000 puan ile 12 ay 1 gb internet aldım Avea daki internet bitince 1 gb biraz idare ediyor.

5 yıllık Avea hattımı ise aktif olarak konuşma, sms ve internet için kullanıyorum.

1000 dk her yöne

1000 sms

4 gb internet 49 lira

Tarifemi de %50 indirimli 23 liraya kullanıyorum.

Her sene tarife paket bitiminde hattı kapatacam artık istemiyorum diye bildiriyorum. aman kapatmayın %50 indiriminiz devam etsin diyorlar

öyle öyle 5 senedir geçinip gidiyoruz.

kullandığım telefon dual sim ve her iki hat da aynı telefonda olduğundan interneti değiştirmek kolay oluyor.

Ergün YILDIZ tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turk Telekom (Avea ya) geçmeyin ben geçtin pişmanım. Hem biraz kapsama ve biraz da hız sorunu var. ayrıca adamlar üçkaatçı.. 

4 GB internetim var. Geçenlerde saat 18.48:52 de mesaj geldi. %80i doldurdunuz 849 MB kaldı diye. 15 saniye sonra bir mesaj daha geldi. Kotanız doldu aşımlarınız 250MB 7,5 TL olarak yansıtılacaktır diye. Hemen girdim kontrol ettim 7,5 TL yi aynen yapıştırmışlar. Aradım MH ni dedim 15 saniyede 850 MB harcamam mümkün değil. BUnda üçkaat var. Dedi ki ancak mesajda yazar son 12 saatlik kullanım dahil değildir. Dolayısıyla yapılan işlemde sorun yok. Ama dedim siz üçkaat yapıyorsunuz. Yasal olarak yapmanız gereken %80 bildirimini son 12 saat istisnasına dayanarak zamanında yollamıyorsunuz, ve limit aşımı ile aynı anda yolluyorsunuz. Eee olacak o kadar her şey yasal dedi.

BTKya şikayet ettim. % 80 bildirisinin pratikman hiç bir anlamı yok bu durumda . Son 12 saat dahil değili bahane ederek adam %80 bildirimi ile kota aşımını aynı anda yolluyor ve kota aşımı ücreti yansıtıyor. %80 bildirimi ile kota aşımı arasına belli bir zaman sınırı koymanız ya da kota aşımının müşteri onayıyla yapılmasını zorunlu kılmalısınız falan filan gibisinden birşeyler yazdım.. Bu durumda kurumunuz operatörlerin halkı kazıklamasına yasal zemin hazırlamış durumda, nitelikli dolandırıcılığa ortaksınız, ünvanlarınızı yiyin gibisinden birşeyler yazdım. 10 güne yakın zaman geçti. Bir cevap gelmedi daha.   Yakında tutuklanırsam konu budur aklınızda olsun.. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Yakında tutuklanırsam konu budur aklınızda olsun..

Eski kuraldır; yolunacak tavuk tutuklanmaz...

İlahi Cenk!

Hepsi yasal üçkağıtçı, ya da yasalar söğüşleme ortamına uygun hazırlanmış. 

"Giderim ha" tehdidi elimizde kullanılabilecek tek araç sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sene hem ben hem eşim avantajlarından dolayı vodafone'a geçtik turkcellden. 

100.000 nüfuslu ilçede heryerde 4.5g çekiyor ancak bir bizim sitede, bir kayınvalidemin evinde birde hastanede şebeke bile çekmiyordu. :)

Tam sinir krizlik. Birbirimizi aradığımızda telefon kapalı diyor vs :)

Eşimin taahhütü 2 ay önce doldu direk turkcelle geri döndü.

Benim ayın 20sinde doluyor. Büyük ihtimal bende turkcell'e geçeceğim.

Yalnız işin ilginci yukarıda saydığım yerlerde şebeke bile çekmezken şuan 4.5g net çekiyor.

Baz istasyonu kurdular herhalde yakınlara :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi  müşterisine önem vermeyen operatörler. hepsi aynı dışardan gelen müşteriye kendi müşterisinden daha az fiyat teklif ediyorlar. bu nedenle her yıl operatör değişikliği yapıyorum hangisi uygun olursa. Not: bir öğretmen arkadaşım aynı durumdan dolayı 60 tl yerine 300 tl ödedi Vodafone'a

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.