Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Mesela böyle bişey

http://www.sanalpazar.com/cd-calara-montajli-arac-ici-tablet-ve-telefon-tutucu/i-42969200

Ben elimde kalır korkusuyla pek kurcalamam arabanın sağını solunu. İnan bilmiyordum. Bindiğimde çıkarıp bakayım altından ne çıkacak. Çizilmeye müsait bir plastik bekliyorum açıkcası. Ön tarafı öyle çünkü. Ama şehir içinde bardaklığa pek ihtiyacım olmuyor. Pet şişe vs koysam da elim vitese giderken şişe koluma çarpıyor. Yani bardaklık çok elzem ve kullanışlı değil. İçine yapacağın kaplama bitince fotoğraflarını görmek isteriz. 

Bir döşemeciye git hem yumuşak hemde sağlam bir suni deriyle kaplat geç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

2015 focusumda arabanın içindeyken alışveriş merkezindeki güvenlik görevlisi bagajı açamıyor.ve ben de açılması iin kapıyı açıyorum oluyor,anahtarla bagaj kapağı açma düğmesine  basıyorum yine olmuyor.bununla ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba?çünkü herseferinde arkamdaki araçların korna çalmasına maruz kalıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, İsmail Yıldız said:

2015 focusumda arabanın içindeyken alışveriş merkezindeki güvenlik görevlisi bagajı açamıyor.ve ben de açılması iin kapıyı açıyorum oluyor,anahtarla bagaj kapağı açma düğmesine  basıyorum yine olmuyor.bununla ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba?çünkü herseferinde arkamdaki araçların korna çalmasına maruz kalıyorum.

Vitesi P ye alırsanız bagaj dışardan açılıyor. Vites N veya D de ise bagaj dışarıdan açılmaz. Tabi bu otomatik şanzımanlı arabada böyle manuel ise farklı olabilir. Birde anahtar arabanın içindeyse bağajı anahtarla açamazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mehmet Gün said:

Birde anahtar arabanın içindeyse bağajı anahtarla açamazsınız.

Makyajsız kasada açılıyor, şu son dönemde avm'lerde artan kontrollerde sürekli anahtar kontakta ve araç çalışır vaziyetteyken 2 kere bagaj açma düğmesine bastığımda bagaj açılıyor.

Makyajlı kasalarda farklılaşmaya gitmiş olabilirler bu sistemde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mehmet Gün said:

Vitesi P ye alırsanız bagaj dışardan açılıyor. Vites N veya D de ise bagaj dışarıdan açılmaz. Tabi bu otomatik şanzımanlı arabada böyle manuel ise farklı olabilir. Birde anahtar arabanın içindeyse bağajı anahtarla açamazsınız.

p ye almak aklıma gelmemişti,teşekkür ederim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fazla olan sisleri iptal ettim. Sanki daha güzel oldu. Hep eksik demeyelim fazladanda söz edelim.

42f64b065a69ddd39d504afa9d6b6c07.jpg

Sisler olmayınca da daha kendine has bir güzelliği olmış ama ihtiyaç olmaz mı sislere? Bir de daha yuvarlak hatlı görünüyor böyle, yan aynalar da yuvarlaklaşmalı mı sanki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
On 17.04.2016 at 16:35, Mehmet Gün said:

benim aracım da titanyum otomatik 2012 model. Ben vites hangi konumda olursa olsun araç çalışsın çalışmasın içerden açabiliyorum. Sizin söylediğiniz kaç model araç ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.