Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

USB için aux tuşuna basarsanız teyp kapanmaz. Başka bir aygıt ta yoksa (örn mp3 player ya da bluetooth gibi) çalmayacaktır. Tekrar Aux tuşuna basarsanız (takılı olan aygıta gelinceye kadar) kaldığı yerden çalmaya devam eder.

Tabi bu bir yöntem, olması gereken şey değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony olmadığı için halihazırdaki focus ses sistemlerinde MUTE ve PAUSE tuşu ne müzik seti üzerinde ne de Direksiyon üzerinde bulunmamaktadır. Pause yerine kullanmak üzere telefon açma kapama düğmelerini veya başka bir harici ses aygıtı düğmesini kullanmanız gerekmektedir,daha sonra yeniden döndüğünüxzde müzik parçası kaldığı yerden çalmaya devam edecektir....Sony Premium müzik sistemi geldiğinde bu sistemin sadece kafasını değiştirmek süretiyle pause ve mute tuşuna sahip olabilirsiniz...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Sony olmadığı için halihazırdaki focus ses sistemlerinde MUTE ve PAUSE tuşu ne müzik seti üzerinde ne de Direksiyon üzerinde bulunmamaktadır. Pause yerine kullanmak üzere telefon açma kapama düğmelerini veya başka bir harici ses aygıtı düğmesini kullanmanız gerekmektedir,daha sonra yeniden döndüğünüxzde müzik parçası kaldığı yerden çalmaya devam edecektir....Sony Premium müzik sistemi geldiğinde bu sistemin sadece kafasını değiştirmek süretiyle pause ve mute tuşuna sahip olabilirsiniz...

Aynı konudan ben de muzdaribim. Çok saçma bir eksiklik ve bazen gerçekten çok sinir bozucu olabiliyor. Başlattığın bir müziği/şarkıyı durduramamak kadar manasız bir sistem olabilir mi? Telefonu da bluetooth ile eşleştirdiğim için sistemi tamamen kapatamıyorum. Ben de sesi kısıyorum müzik istemeyince ama bir düğmeye basıp şarkıyı durdurmak ya da MUTE tuşu koymak varken niye böyle acayip işlere girmişler anlayamadım. Arabaya gaz pedalı koyup freni koymamak gibi birşey. Bu durumda bize yardımcı olmaya çalışan arkadaşların önerileri de şöyle hissettiriyor "Fren pedalı koymamışlar. Durmak istiyorsanız vites küçültün" :))

Yanlış anlamayın lütfen sitemim bize yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara değil de. Bir MUTE PAUSE ya da STOP tuşunu bizden esirgeyen büyük Ford mühendislerine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Arkadaşlar konunun üzerinden epey geçmiş ancak bu kadar okuduktan sonra iki satır yazmadan olmaz.Alacak arkadaşları çok iyi anlıyorum bence okuyun bunlar güzel dğerlendirmeler.alanlarda okusun ve iyi tanısın araçlarını cidden bu yeni çağın bir nimetidir bunları paylaşabilmemiz.Benim nacizane kendi yorumum 1,6 dizel tit. ile ilgili arkadaşlar bu araç orjinal bir araç yani kendine has tasarımı,güzellikleri,hataları vss yani bir diğerine benzeme,mutasyon vss başka markadan değil.Aracın elbet basit hataları olabilir bizler insanız ve bizlerin bile kusurları var yaratıldığımız halde bunlar kul yapımı elbet olacak.Ancak şuna emin olun kendi sınıfının en sorunsuz,dayanıklı ve hoş aracı.Ben 1,90 boyla arkama 1,9 lık kankam oturup seyahat ediyoruz adamlara bakıyorum 1,7 ile sığmıyorum diyor bu ne Allah aşkına ! Ön konsol garipmiş evet oda bu arabanın karakteri ve arabaya kattıkları da var ve benim çarpmıyor.O yüzden öncelikle okuyalım sonra bütün araçlara binip test edelim sonra bu aracın iyi bir alt takım ve iskeletinden gelen şanına hak vereceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar konunun üzerinden epey geçmiş ancak bu kadar okuduktan sonra iki satır yazmadan olmaz.Alacak arkadaşları çok iyi anlıyorum bence okuyun bunlar güzel dğerlendirmeler.alanlarda okusun ve iyi tanısın araçlarını cidden bu yeni çağın bir nimetidir bunları paylaşabilmemiz.Benim nacizane kendi yorumum 1,6 dizel tit. ile ilgili arkadaşlar bu araç orjinal bir araç yani kendine has tasarımı,güzellikleri,hataları vss yani bir diğerine benzeme,mutasyon vss başka markadan değil.Aracın elbet basit hataları olabilir bizler insanız ve bizlerin bile kusurları var yaratıldığımız halde bunlar kul yapımı elbet olacak.Ancak şuna emin olun kendi sınıfının en sorunsuz,dayanıklı ve hoş aracı.Ben 1,90 boyla arkama 1,9 lık kankam oturup seyahat ediyoruz adamlara bakıyorum 1,7 ile sığmıyorum diyor bu ne Allah aşkına ! Ön konsol garipmiş evet oda bu arabanın karakteri ve arabaya kattıkları da var ve benim çarpmıyor.O yüzden öncelikle okuyalım sonra bütün araçlara binip test edelim sonra bu aracın iyi bir alt takım ve iskeletinden gelen şanına hak vereceksiniz.

1,9m 2 kısının onlu arkası focusa sigmasinin tek açıklaması doğru sürüş pozisyonunu bilmemenizdir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1,9m 2 kısının onlu arkası focusa sigmasinin tek açıklaması doğru sürüş pozisyonunu bilmemenizdir.
Niye ki, arkadaki ayaklarını koltukta yana doğru uzatır paşa paşa giderler...

Boyum 1.83,  bana göre ayarlı koltukta arka koltuğa oturabiliyorum, ama bacaklar koltukla temas halinde ve fazla hareket imkanı olmuyor, bu halde uzun yola gitmek istemem. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye ki, arkadaki ayaklarını koltukta yana doğru uzatır paşa paşa giderler...

Boyum 1.83, bana göre ayarlı koltukta arka koltuğa oturabiliyorum, ama bacaklar koltukla temas halinde ve fazla hareket imkanı olmuyor, bu halde uzun yola gitmek istemem.

O şekildeki oturmaya sığmak demiyorum ben :) yoksa clkya 7-8 kişi bindiğimizi bilirim...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok dar falan değil bence ilk günden beri aynı düşünceye sahibim
Buna katılıyorum, yani çok dar değil, sınıf ortalamasında, ama kasanın eskisine göre uzadığını düşünürsen, en azından eski Focus'a  oranla az da olsa bir rahatlama bekliyor insan.

Rahat ve ferah demek pek mümkün değil, ancak idare eder denilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.