Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Avm Otoparklarındaki Cambazlık

Oktay Ülker

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı AVM Otoparklarındaki Cambazlık olarak değiştirdi

Aynı durumu optimumda yapan tipler vardı, direksiyonu tam sağ ya da sol yaptığınızda kolayca erişilebilecek bir sensor var soketini çıkartıyorlar, sonra yardımcı oluyum vs diyerek para talebinde bulunuyorlar. Soketi geri takınca sorun ortadan kalkıyor. Krank sensörüdiye tahmin ediyorum, bu arada sanıyorum dizel focus 2-2,5 de yapıyorlar bu uynıklığı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2 nin altından yada tekerleği tam sağ tam sol yapınca ulaşılabilecek bir sensör yok. Kaldı ki duran arabanın tekerleğini tam sağ yada tam sol yapamazlar. Krikoya vursalar da yapamazlar direksiyon kilidi var. Anahtar üzerinde olması lazım. 

İnsanları paranoyaklaştırmak adına yapılan şehir efsaneleri bunlar. Başıma geldi diyeni canlı kulağınızla duymadığınız sürece inanmayın. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün bey tabiki sağ sol yapamazlar, elini bir yerden sokup yapıyor adam, yada bir aparatı var söküyor niyeti kötü ne de olsa. işimiz gücümüz yok millet paranoyaklaşsın diye mi yazıyoruz anlamadım ne demek istediğinizi. Bir tanıdığıma oldu canlı şahidim. Senaryo aynı 100 150 ne tırtıklarsamın derdindeler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.