Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elektrik Arızası

Önerilen Mesajlar

iyi akşamlar arkadaşlar belki yeri değil ancak formda benim olayım mutlaka birini başına gelmiştir.4.8.2017 tarihinde saat 11 gibi belediye yol yapım kamyonu damperi indirmeden gitmiş ve elektrik kablolarını koparmış.kablo nötr müş ve aynı anda evde elektrikler gitti bir koku hemen elektriği kestim buzdolabı ve kombinin kartları yanmış servis çağırdım.yenisiyle değiştirdi.iki adet şarjdaki telefon sarj cihazları(Allahtan telefonları kurtardık)orjinali 40 tl tanesi aldım toplam hatıra(kartlar ikinci el tamirli) 400 TL ye  bağladık.tedaşa dilekçe verdim zararımı karşlayın diye bizlik bir durum yok pazartesi size bir rapor verelim o saate gelen ihbarda belediye kamyonunu kopardığı onu haricinde kendilerince bir elektrik dalgalanması olmadığına ait yazıyı alıp nasıl bir yol izlemeliyim.mağdur olan benim cebi yana yine ben form üyelerinden başına gelen varsa acil yardımlarını bekliyorum teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar gülsem mi ağlasam mı misali belediye başkanı ödeyelim bugün için encümene gönderin bir tutanak ekinde diyor.işkurdan çalışan biri tutanağı şu imzalamadı diyor dün görüştüm tamam dedi diyorum başka bir isim söylüyor gelirse imzalarım dedi diyorum en sonunda birkaç kişi olsun toplu girecek encümene dedi kısaca kendini oranın belediye başkanı amiri sanıyor delirdim bende yıllarca evrak kontrolü hakediş ödemesi yaptım evrak tamamsa ödedim. Eksikse telefon edip tamamlattım bir İŞKUR elemanı bayan kendini birim amiri veya belediye başkanı sanıyor garip olan bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.