Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2006 Model Focus 2 Aracım Vuruntulu Çalışıyor

Ümit dağlı

Soru

Merhabalar aranıza yeni katıldım , İlk defa Focus kullanıyorum,  aracı alalı 2 hafta oldu  alırken experde söylemişlerdi araç vuruntulu çalışıyor , hava akış metreyi kontol ettir dediler, Geçen hafta ustyaya götrüdüm hava sensörünü ve bogaz kelebegini temizlediler , Araçta LPG mevcut lpg de daha az hissetiriyor ,benzinde daha fazla , Aynı zamanda titreme zaman zaman sarsıntı var, Araç ısındıgında biraz hafifiliyor ,Hatta hissetmedigim zamanda oluyor. Ustam birşey olmaz ,Biraz benzin de bin demişti ama yinede takıldım , İlgili arkadaşlar yardımlarınızı rica ediyorum , Aşagıda video linkini paylaşıyorum..

NOT: Amcamın Transit de olmuş yazılım ile düzelmiş, Bizimkinde olur mu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ateşleme arızası var buji buji kablosu yada bobin üçünü de kontrol ettirin egzozdan gelen pıt pıt sesi ateşleme arızasına işarettir. Aracın km bilgisini ve arıza lambası durumunu da paylaşırsanız belkide sorunu anlamak adına daha faydalı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet, tamircimde aynısını söyledi , buji koplosu orjinal degilmiş , arıza kaydında ataşleme siteminde çıktı, bu günde arıza lambası yandı , Buji kaplosunu Orjinali ile degiştirdim büyük oranda ses degişti , Usta bobinde degişmesi gerekiyor demişti, Müsait bir zamanda onuda degiştirecegim .. Aracım 157 bin de , 

Ümit dağlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun Lpg de ateşleme arızaları önemlidir. Benzine göre daha belirgin tekletir aracı bu da vuruntu yapar. Bujileri daha sık değiştirin mümkünse Lpg ye uygun bujiler var tabi işi bilen birinden alın her marka uygun olmayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Kubilay Yıldırımbayazıt yazdı:

Geçmiş olsun Lpg de ateşleme arızaları önemlidir. Benzine göre daha belirgin tekletir aracı bu da vuruntu yapar. Bujileri daha sık değiştirin mümkünse Lpg ye uygun bujiler var tabi işi bilen birinden alın her marka uygun olmayabilir.

Teşekkür ederim , Memlekette usta bulmak zor , Önceki usta bişey olmaz ,benzinde bin geçer deyip yolladı , başka biryere gittigimde , ateşleme sorunu çıktı.. Bujileri yeni degiştirdim , artık bir sonraki degişimde bu  yazdıgınızı dikate alacagım , Teşekkür ederim ilginiz için ..

--1 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, İbrahim Furkan Arısoy yazdı:

kaça aldınız arabayı

30,000 TL aldım .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.