Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Fiesta Sony Navigasyon

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Foruma yeni üye oldum umarım doğru yere yazıyorumdur. Fiesta'nın orijinal Sony navigasyon ve geri görüş kameralı parçalarını arıyorum bir çok yerde aradım hiç birşey bulamadım. Aracımda Sony paket mevcut ama navigasyonlu Sony'e taktım, Sony dışındaki navigasyonlar zaten çok çirkin kalitesiz. Fiesta'yla ilgili bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parçaları parça kodları ile ararsan daha iyi olur yurt dışından getirebilirsin. Aktifleme çok zor değil parça inceleme genel mantığı anlamak için şuraya bakabilirsiniz. Bu konunun navi versiyonları aynı kategoride mevcut. Yıllar geçtikçe elinde bu parçaları bulunanlar kazık atma derdine giriyor acele etmeden dikkatli karar verin mutlaka.

Kazalı araçlar barındıran sanayi dükkanlarına da uğramayı unutmayın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navi olan şase nosu var,hatta bugün Otokoç ta sordurttum o parçalar uymaz bütün arabanın sistemi değiştirseniz bile olmaz gibi gibi şeyler söylediler, başka Fordlar da aynı yaklaşım içindeydi, onlardan iş çıkmayacak anladım, bende forumda bunun gibi paylaşımları inceledim ama bi Fiesta yı bulamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Burak Aytek yazdı:

Navi olan şase nosu var,hatta bugün Otokoç ta sordurttum o parçalar uymaz bütün arabanın sistemi değiştirseniz bile olmaz gibi gibi şeyler söylediler, başka Fordlar da aynı yaklaşım içindeydi, onlardan iş çıkmayacak anladım, bende forumda bunun gibi paylaşımları inceledim ama bi Fiesta yı bulamadım

Siz şasi noyu buraya ekleyin, sisteme girip bakalabilen arkadaşlar var müsait olurlarsa onlar yazar buraya parçaları. :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda Gürkan abide navigasyonlu fiesta ekranı olmasi lazımdı.
Ayrıca o olmaz diyen ford yetkili servislerine burdan selam olsun. Yapmak istedikten sonra neler neler yapılıyor.
Bizede olmaz tesisatın degısmesi lazim uymaz sorun cıkar diye çook dediler :)
Sonuç: Yaptık oldu [emoji41]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navi için bu set lazım, kamera için kamera ve braketi gerekli.

fiesta navi.jpg

Kodlar:

kamera C1BT-19G490-CB
kamera braketi C1BB-19H421-AA
gsp anteni C1BT 19C175-BB
ekran, 5" F1BT 18B955-DB
sony navi panel C1BT 18K811-TA37AE
sony olmayan navi panel C1BT 18K811-CA
5" ekran çerçevesi (chelsea) C1BB A045N56-CC3CK4
5" ekran çerçevesi (siyah) C1BB A045N56-CC35B8
5" ekran tabanı C1BB 18888-AC

Parçalar servisten alınmaz çünkü servis fiyatı tüm parçaların muhtemelen 10 bin liranın üstüne çıkar.

Focus, c-max vs için focccus programını kullanabiliyoruz kamera aktivasyonu ve ekran ayarları için. Fiesta için nasıl olur bilemiyorum. Araştırmak gerekli.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.