Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka Tampon Hasarı

Cihat Y

Soru

Bugün önüme aniden kıran bir araba yüzünden ani fren yaptım durdum arkamdaki araç duramayıp arkadan tıkladı benim arabaya tamponum hasar aldı diğer araba iki noktadan ufakça delmiş ve eğilerek bakıldığında egzozun orda difüzör yırtılmış stop farının ordan tampon çıkmış ama tırnakları sağlamdı bu tampon illa değişecek mi tamiri mümkün müdür şimdiden teşekkürler (şansına vuran araba arkadaşım. Arabaları yıkamaya gidiyorduk)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Cihat Y tarafından düzenlendi
Foto ekledim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
9 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Geçmiş olsun, autoking gibi yerler plastik bölümü mümkün mertebe düzeltirler. Fena durumda gözükmüyor.

Teşekkür ederim autoking kayseride var mı bilmiyorum. Birde bu tampon tamamen boyanacak mı ve abi arka çeki demirinin kapağı çıkmış takamadım tırnaklar sağlam nasıl takılır acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eksper bu tampona değişim vermez onarım verir. Kayseride autoking yoksa muadili yerler vardır mutlaka. Çeki demiri kapağına biraz sert davranın tamponun formu bozulduğu için ufaktan kasıyor olabilir. Sert davranırsanız yerine oturur. Plastik sonuçta. 

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Cihat Y yazdı:

Tamponun oturması için bastırmalı mıyım yoksa tampon sökülüp mü oturtulmalı (stop farının altından bahsediyorum)

Tamponun klipsleri kopmuş. Klipsleri yenilenince eskisi gibi yerinde durur. Ufak tefek şekil bozulmaları olmuşsa ısıtarak halledilir. Basit bir işlem. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 minutes ago, Ogün Özemre said:

Tamponun klipsleri kopmuş. Klipsleri yenilenince eskisi gibi yerinde durur. Ufak tefek şekil bozulmaları olmuşsa ısıtarak halledilir. Basit bir işlem. 

Klipslerin koptugunu nasil anladiniz hocam?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tampon oraya geçme olmdığına göre stopun altındaki atık noktada bulunan klipsin koptuğu belli klips kopmasa tampon o şekil durmaz. 

Çamurluğun bitimindeki 1klips sağlam. Arkasındaki 1 yada 2 klips kopuk. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.