Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Araç Tavsiyesi

Misafir

Önerilen Mesajlar

Bu ara ihtiyaç kredilerinde en uygun hangisi acaba ziraat 1,29 diyor ama kefil istiyor. Halkbank 1,19 diyor . Maaşı akbanktan alıyorum onlarda 1,35 den veriyorlar. 45bin için 20 bin faiz alıyorlar 48 ay için .Var mı son zamanlarda kredi için başvuruda bulunan. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ihtiyac kredisinde tanidik bankaci bulmak, sube mudurunu tanimak, onun gorus bildirmesi cok fazla avantaj sagliyor... tecrubemdir.. ayrica maas bankasi genelde en uygun faizle kredi cikaran banka olur. Tabiki banka kredi notunuzda onemli.. 70 bin ihtiyac kredisi talep edip 60 bin alan arkadasim var. Bunun sebebi tamamen bankacinin gayreti.. ayni bankadan 50 bin talep ettim. Bana 40 bin verdiler. Benim baska bir bankaya borcum vardi arkadasinda. Hatta onun borcu benimkinden fazlaydi... sozde 50 binden fazla ihtiyac kredisi vermiyordu banka...8 ay once 1.14 den 36 binlira cektim akbanktan. Umarim bu bilgiler isinize yarar.. samimi bankaci arkadasiniz varsa o daha iyi faydali bilgiler verebilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ihtiyac kredisinde tanidik bankaci bulmak, sube mudurunu tanimak, onun gorus bildirmesi cok fazla avantaj sagliyor... tecrubemdir.. ayrica maas bankasi genelde en uygun faizle kredi cikaran banka olur. Tabiki banka kredi notunuzda onemli.. 70 bin ihtiyac kredisi talep edip 60 bin alan arkadasim var. Bunun sebebi tamamen bankacinin gayreti.. ayni bankadan 50 bin talep ettim. Bana 40 bin verdiler. Benim baska bir bankaya borcum vardi arkadasinda. Hatta onun borcu benimkinden fazlaydi... sozde 50 binden fazla ihtiyac kredisi vermiyordu banka...8 ay once 1.14 den 36 binlira cektim akbanktan. Umarim bu bilgiler isinize yarar.. samimi bankaci arkadasiniz varsa o daha iyi faydali bilgiler verebilir

Tanidik banka şube müdürü vardı akraba o da % 1.35 altında şuan düşütemediklerini söylemişti. Genel müdürlük ile konuşulmuştu. ( Akbank). Şuan için en uygunu halkbank ondada %1.29 ancak kefil vs olunca vazgeçmiştim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Özer Aksu yazdı:

Bu ara ihtiyaç kredilerinde en uygun hangisi acaba ziraat 1,29 diyor ama kefil istiyor.

Ben finansbank enparadan kullandim yil basinda1.29 dan. 30 lira..

Hic kagit belge vs yok telefonda  basvurdum. Aninda onayladi ( banklarla aram iyidir )..

En paraya bak derim ama ust limit 30 bin daha fazla lazimsa subeye gitmen lazim sanirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben finansbank enparadan kullandim yil basinda1.29 dan. 30 lira..

Hic kagit belge vs yok telefonda  basvurdum. Aninda onayladi ( banklarla aram iyidir )..

En paraya bak derim ama ust limit 30 bin daha fazla lazimsa subeye gitmen lazim sanirim..

Alacağım araç 93 94 k civarında 40 45 k civarı bir ihtiyaç olacak. Maaş aldığım bankaya %1.35 ile başvuru yaptık (Akbank ) sonuçlanmasını bekliyoruz şuan için.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ara ihtiyaç kredilerinde en uygun hangisi acaba ziraat 1,29 diyor ama kefil istiyor. Halkbank 1,19 diyor . Maaşı akbanktan alıyorum onlarda 1,35 den veriyorlar. 45bin için 20 bin faiz alıyorlar 48 ay için .Var mı son zamanlarda kredi için başvuruda bulunan. 

Vakıfbanka bi bakın diğerlerine göre uygun gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.