Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Araç Tavsiyesi

Misafir

Önerilen Mesajlar

focusu satıp yine focus alabilirim başka arayışlar içine girmem aracımdan çok memnunum, focusu satınca ilk bakacağım model focus 1.5 tdci powershift, tek korkum aracı satıp yeni araç bulma süreci, birde focusu sıfır almıştım kıyamıyorum çiçek gibi:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Zınar Turgut yazdı:

Kafamda ki araç aslında benzinli DSG Jetta idi.

Sonra baktım o fiyatlara makyajlı kasa 2014 - 2015 TDI DSG alınabiliyor.

Biraz daha kurcalayınca o fiyatlara 2013 - 2014 Passat Highline denk gelebileceğini görünce potaya onuda koydum.

Fiyat sabit ama bu şekilde gidişat 2006 Audi A6 da falan biterse şaşırmam :D 

Benim VAG düşüncem açıkçası aracı ihtiyaç halinde elden çıkarabilme hızına bağlı. 2 Jetta buldum ikiside aradığımda satılıyorlardı :) Nasip değilmiş deyip geçtim.

Yoksa Focus'ta ki sessizliği ve tokluğu Jetta'da bulabilecek miyim bilmiyorum ama bagaj ve iç hacimde ciddi fark olduğunu görüyorum.

Sizinki tam böyle olmuş Hocam. :D:D 

Ekran Alıntısı.JPG

• Beğen 1
  • Haha 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Madem öyle, bununla bi pazarlığa tutuş o zaman. Rengi de benim en sevdiğim:) Arabada olabilecek herşey var gibi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-calisanindan-focus-titanium-x-sanroof-tekno-bi-zenon-465463927/detay

bu takibimde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce buralarda biryerde yazmıştım kullandığım şirket aracı "Jetta TDI DSG" 50 bin km. de. şanzımanda titreme var, vites seçiş konusunda kararsız ve çoğu zaman yanlış vites şeçiyor diyordum.

Araç geçen hafta km. bakımına gitti servis şanzıman sorunu nedeniyle aracı teslim etmedi, bu hafta DSG şanzımanı iniyor, açtıktan sonra durumu hakkında bilgi verilecek.

kiralık araç olduğu için ikame araç talep edildi, passat geldi yine 1.6 TDI DSG. Bunda Jetta da tespit ettiğim konuların hiçbiri yok şuana kadar.

TDI+DSG ikilisine dikkat diyorum birkez daha.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Aydın Baran yazdı:

Daha önce buralarda biryerde yazmıştım kullandığım şirket aracı "Jetta TDI DSG" 50 bin km. de. şanzımanda titreme var, vites seçiş konusunda kararsız ve çoğu zaman yanlış vites şeçiyor diyordum.

Araç geçen hafta km. bakımına gitti servis şanzıman sorunu nedeniyle aracı teslim etmedi, bu hafta DSG şanzımanı iniyor, açtıktan sonra durumu hakkında bilgi verilecek.

kiralık araç olduğu için ikame araç talep edildi, passat geldi yine 1.6 TDI DSG. Bunda Jetta da tespit ettiğim konuların hiçbiri yok şuana kadar.

Bugün dayıma sordum tekrar a3 te a4 te sıkıntı yok dedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Bugün dayıma sordum tekrar a3 te a4 te sıkıntı yok dedi

A3 ten emin degilim ama A4 te multitronic sanziman vardi. CVT yani

Bir saat önce, Aydın Baran yazdı:

Burda soyle bir durum soz konusu!

VW' nin iyi niyet garanti sistemi cok iyi calisiyor. 

Ben 2005 Golf V (DSG degil), ve 2007 Caddy DSG sanzimanlarini garantileri bittikten sonra degistirttim. Hemde sadece sorunu soyleyerek. Hic birsey demeden kendileri parca siparisi verdi ve degistirdi. Aracin surekli servis bakimli olmasi yeterli. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27.07.2017 - 13:03 tarihinde, Zınar Turgut yazdı:

A3 ten emin degilim ama A4 te multitronic sanziman vardi. CVT yani

Burda soyle bir durum soz konusu!

VW' nin iyi niyet garanti sistemi cok iyi calisiyor. 

Ben 2005 Golf V (DSG degil), ve 2007 Caddy DSG sanzimanlarini garantileri bittikten sonra degistirttim. Hemde sadece sorunu soyleyerek. Hic birsey demeden kendileri parca siparisi verdi ve degistirdi. Aracin surekli servis bakimli olmasi yeterli. 

Tam olarak hangi kombinasyonla geliyor bilmiyorum ancak dayımdaki makyajlı b8 2.0 dizel 177hp quattro

stronic. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Bende bugün 2013 trend x 100 bindeki tdci focusu 58.250 ye sattım.75 bine kadar focus bakıyorum önceliğim düşük km mca sedan style 2014 veya 2015   tavsiyeleriniz bekliyorum 

Aman direksiyona dikkat. Direksiyon simidi değişmiş olandan alın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişeni olmayan sürtmeden dolayı boyalı arabalarada bakabilirsin. Daha Ucuza gelir. Tabi boya takıntın yoksa. Bide İstanbul daki bu dolu afetinden sonra hafif ezik birsürü araba vardır şimdi piyasada. Bayağı uyguna bulunulabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.08.2017 - 21:32 tarihinde, Yasin Taşcı yazdı:

Bende bugün 2013 trend x 100 bindeki tdci focusu 58.250 ye sattım.75 bine kadar focus bakıyorum önceliğim düşük km mca sedan style 2014 veya 2015   tavsiyeleriniz bekliyorum 

Çok iyi fiyata satmışsınız aracınızı.

Ben 2015 34 binde MCA TrendX i 68000' e satamıyorum :)

Hemde direksiyonu değişmiş :)

Zınar Turgut tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.