Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg Montajı Candan Mühendislik

Doğan Kervan

Önerilen Mesajlar

55 dakika önce, Halil Alkanoğulları yazdı:

Abi o zaman prins brc arasinda dağlar var öyle öyle gider bu iş ? prins bakım masrafları yüksek fiyat   Araştirmaya devam.  (BRC) karar kılsak iyi usta arayacağız %80 usta diyor geçmiş yılların yorumları. Az da jant lastik gezelim okuyalım. Abiler continental britson kapıştırıyor. 7 yaşında arabam var ilk defa forumu görünce ölü konular hep canlandırdım ?

Tekke şehrinde LPG'ci var mıydı? ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Halil Alkanoğulları yazdı:

Abi o zaman prins brc arasinda dağlar var öyle öyle gider bu iş ? prins bakım masrafları yüksek fiyat   Araştirmaya devam.  (BRC) karar kılsak iyi usta arayacağız %80 usta diyor geçmiş yılların yorumları. Az da jant lastik gezelim okuyalım. Abiler continental britson kapıştırıyor. 7 yaşında arabam var ilk defa forumu görünce ölü konular hep canlandırdım ?

İstanbul da isen Brc ustası var 2 tane montaj yaptırdım kendim sequent32 ve my11 taktırdım tavsiye ederim lastik dersinde continental contipremium contact 5 derim ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.