Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araçta Kalkarken Titreme Bayılma ve Yokuşta Bayılma

Hasan Özde

Soru

İyi günler arkadaşlar aranıza yeni katildim focus 2 2005 model trend paket aracım var aracın sorunu gaz yememe ve turboyu 2300 devirde açmasi ustaya götürdüm birisi enjektörlerden birisi egsozdan birisi baski balatadan diyor hangisine inanacağıma şaşırdım turbonun hortumlarında da yağ kaçağı var sizce nerden olabilir sorun.

20170723_183603.jpg

20170723_183534.jpg

20170723_183546.jpg

20170723_183640.jpg

20170723_183613.jpg

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Lütfen sadece büyük harf kullanmayınız.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Kurburtor kapagi tarafini o sekilde kablo bagiyla baglayan bir yere arabanizi emanet etmeyin. Emme artinca o boru iyice daralir birakinca genisler. Devamli sekil degistirmekten catlak catlak olmus boru hatta. Birinci probleminiz bu. Boruyu ve kelepcesini degistirin. Ikinci problem turbonun cikisindan intercoolera giden tum borulariniz kaciriyor. Borulari ve hortumlari degistirin. Degisim sirasinda sagda solda gordugunuz tum yag kalintilarini temizleyin. Daha sonra yag kacagi olacak mi izleyin.

--1 minute later eklendi--

Ayrica kurburtorden bu denli yag gelen arabanin EGR sinin dolmama ihtimali pek zayif. Acip temizletin, temizlenmeyecek duzeydeyse eger degistirin. Korleme isine girmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.