Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Castrol Ford Team Türkiye İle Co-Drive Etkinliğinden

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Castrol Ford Team Türkiye İle Co-Drive Etkinliğinden olarak değiştirdi
42 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

binince arabaya; midesi alt üst oluyor insanın, kulaklar çınlama yapıyor beya aynı rollercoaster tadı

Hmmm öylemiymiş :D Ben 1.5 dk bindim ama öyle rahatsız olmadım pek zevkini çıkartıp bağırdım :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hehehe ... bu da benden gelsin. :)

ERC Fiesta R2'nin içinden hepinize selamlar.

--21 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Olcay Sert yazdı:

binince arabaya; midesi alt üst oluyor insanın, kulaklar çınlama yapıyor beya aynı rollercoaster tadı

... bu arada o saydığınız belirtiler "orta kulak" uyarısı veriyor. Forum'da hekim arkadaşlar var, onlar kuşkusuz benden on kere daha aklı başında yorumlar yapabilir ama -normal-  sağlık seviyesinde bir insan bir kaç dakikalık performans sürüşünde söylediğiniz kadar rahatsız olmaz. Bence servise bir uğrayın, kuZu'ya baktırın.  :sofeer:

bir de ek yapayım ... (karşılaştırma olması adına) bu da Fiesta WRC'nin Co-Driver etkinliğinden.

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.