Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

  • Duyurular

    • Yakup Çağatay

      Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

      Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
“ER-OL
ahmet remzi güney

Uzun Kisa Park ve Sis Lambalari Led Ampül Ariza Lambasi Yakiyormu

ARKADAŞLAR MERHABA ÖNCELİKLE FORUMDAKİ TÜM ARKADAŞLARA YARARLI BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM ARANIZDA YENİYİM YAKLAŞIK 1.5 AY ÖNCE 2017 TREND X FOCUS ALDIM UZUN KISA SİS VE PARK LAMBALARIMI PHOTON MARKA LED AMPÜLLER İLE DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM 

1- DAHA ÖNCE ARANIZDA KULLANAN VARMI MEMNUNMU

2-ARIZA LAMBASI YAKIYORMU

3-TAM YUVASINA UYUYORMU YAPIŞTIRMA FİLAN GİBİ İŞLEM GEREKİYORMU 

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,

 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçük harflerle ilgili konularımızda sorularınızı aktarabilirsiniz. Lütfen önce mevcut yazıları kontrol ediniz. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.