Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.5 Tdci Powershift Için Yeni Mondeo Janti ?

Misafir

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Focus 3 mca 1.5 powershit titanium aracıma 16 inç jantları söküp yerine 17 inç jant alma arefesindeyim.

Replika jant asla kullanmam, malum orjinal sıfır jantlarda el yakıyor.

CMS marka zaten kendini kanıtlamış kaliteli ürünleri var.

Fakat orjinal dışına çıkmak istemiyorum ve bu yüzden yeni kasa mondeo titanium donanımında gelen 17inç jantları takma düşüncesindeyim fakat kafamı kemiren soru işareti var.

Focus için önerilen; 17 jant özellikleri 7Jx17 ofset 50 önerilen lastik 215 50 R17

Titanium mondeo jantı 7,5x17 ofset 55 önerilan lastik 235 50 R17,    bu janta focusda önerilen 215 50 R17 lastik takılabilirmi ? Takılırsa güvenli olurmu sorun teşkil edermi ?

jant.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

225ler takılıyken hiç foto çekmemişim iyi mi [emoji1] hatta tek foto var elimde oda bu;
Kışlık 215/50/17
IMG_1753.JPG.2863fba3d93c54e76bf3ce0dba66917d.JPG

Semih hayırlı olsun güzel günlerde kullan :)
Camlara film gerekli sanki. Benim de kafamı yiyor aynı durumda aracımız. Yapılmalı sanki ne diyorsun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Semih hayırlı olsun güzel günlerde kullan :)
Camlara film gerekli sanki. Benim de kafamı yiyor aynı durumda aracımız. Yapılmalı sanki ne diyorsun?

Teşekkürler abi sağol.

Cam filmi aracı aldığımızdan beri aklımda olan bir şey ama çevirmesiydi cezasıydı derken hep erteledim son olarakta çıkan yeni kanunun ''onaylı firmalar'' kısmında takılıp kaldığım için hala beklemedeyim. Belli olsa şu firmalar gidip yaptıracağım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Muhammed Kavlak yazdı:

Bu jantların fiyatları nerelerdedir ??

Araştırma yaptınız mı ??

hocam sıfırı 4400 tl civari ama mondeosu olupda jant büyütmek isteyen birini bulup pazarlık yapacaksınız artık. :)

İlave olarak bu jant mondeo da 235 55 r17 ebat lastikle geliyor. Bu lastik ebadı focus için fazla büyük 215 50 r17 lastik almanız gerekecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok aynı janttan bende de var ama ilerleyen zamanlar için düşünüyorum kış lastiği takmak için sahibinden.com a bakarsanız takım halinde uygun fiyata bulursunuz https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-17-inc-fort-mondeo-jant-lastik-takimi-hatasizzzzz-453434663/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 jant takanların 225/45-17 lastikleri de düşünmesini öneririm.

Fiyat uygun, taban genişliği ve yanak kalınlığı güzel, konforu yeterli ve performansı iyi.

Mesela GY F1 asymm3 300-350TL arası bulunuyor ve bence çok başarılı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Muhammed Kavlak yazdı:

yok aynı janttan bende de var ama ilerleyen zamanlar için düşünüyorum kış lastiği takmak için sahibinden.com a bakarsanız takım halinde uygun fiyata bulursunuz https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-17-inc-fort-mondeo-jant-lastik-takimi-hatasizzzzz-453434663/detay

teşekkür ederim öneriniz için. Fakat siz sanırım jant lastik takım satıyorsunuz. Lastik ebadı bana uygun olsaydı bu ilanı malüm sitede görmüştüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.