Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.5 Tdci Powershift Için Yeni Mondeo Janti ?

Misafir

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Muhammed Kavlak yazdı:

Çok teşekkür ederim 

rica ederim ne demek.

3 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Konusu burada var, belki bazı sorularına cevap olur.

Duruşu kesinlikle güzel.

Ben Crossclimate 205/55 ile münavebeli kullanıyorum, kış - yaz, kış dönemi 0,1-0,2L fazla yakıyorum. 

215 ile ciddi bir fark olmadı, olduysa da 0,1-0,2L düzeyindedir.

Dört lastikte fiyat farkı 500-600 TL tutuyor ki bu yılda 20,000 km yapsanız dahi ödeyeceğiniz yakıt farkının çok üstünde.

Konfor lastiğe bağlı, kullandığım  GY F1 aymm2 mesela yumuşak bir lastik ve 205 CC XL'den daha konforlu. 

Neyse teklif var ısrar yok. 

abi dediğim gibi daha önce söylemiş olduğun ebat lastiği kullanmadığım için çekimser davranıyorum, yanak 50nin altında olduğundan konfordan kayıp verecekmişim hissi uyandırıyor bende.

Kızma :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

rica ederim ne demek.

abi dediğim gibi daha önce söylemiş olduğun ebat lastiği kullanmadığım için çekimser davranıyorum, yanak 50nin altında olduğundan konfordan kayıp verecekmişim hissi uyandırıyor bende.

Kızma :D

35 yanakla geziyorum konfor kaybı maksimum %10 kullandığım lastik ebadı 235x35x19 :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

35 yanakla geziyorum konfor kaybı maksimum %10 kullandığım lastik ebadı 235x35x19 :)

sonunda bana aldıracaksınız :D 50 yanak altından korkayiruuummmm :D şaka biyana özellikle yanak yarılmasından endişelerim varrrrr :((

ilave olacak özelden msj atmıştım serkan hocam sana zahmet olmazsa bi bakarmısın ? :)

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

İmkanım olursa yaparım ama jantlar Orijinal olduğundan ağırlık olarak herhangibir çekincem yok.

Neden sordunki ? Merakettim.

Ağırlığını merak ettim hani olur da orjinal  bulamazsam alıcağım jantta en yakın ağırlığı seçmek için :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Muhammed Kavlak yazdı:

Ağırlığını merak ettim hani olur da orjinal  bulamazsam alıcağım jantta en yakın ağırlığı seçmek için :D 

ben orjinal harici önermiyorum.

Eğer illede alacaksan ve oem bulamıyorsan önceliğin ağırlıkdan ziyade sağlamlık olmalıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
10 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

F/P olarak güzel seçim, kullanan biri olarak üzmeyeceğini düşünüyorum...

Fiyat olarak etiket değerleri harika. Desibel olarak zaten 67 db nin altında lastik yok diye biliyorum.

Bazı Premium araç markaları fabrika çıkış olarakda takıyor.

Yani dediğin gibi problem yaratacağını düşünmüyorum. Fazladan 1bin tl vermeye gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Hayırlı olsun bu jantlar focusa mondeodan daha çok yakışıyor...

Teşekkürler Serdar. Bencede Mca ya en çok yakışan 17 jant :)

28 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yakışmış ?

Teşekkürler Gürkan abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.