Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Kuga Ön Park Sensörü Geç Ses Kısıyor

Umit S

Önerilen Mesajlar

Aracımın son 10 gündür ön soldan 2. sensörü takılı kalıyor. Siteden çıkarken kapıya yaklaştığımda -ki 2 metreden fazla- ya da trafikte sensör ötmeye başlıyor. hızımı artırmasam ötmeye devam ediyor. Servise götürdüm, usta içeride denedi duvarlara yaklaştı ötmedi. Normal dediler gönderdiler. Belki başından geçen vardır. Sizce ne yapmalıyım. Acil yardım... Resimde ekledim.

Screenshot_2017-07-16-22-07-16-866_com.miui.videoplayer.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Kuga Ön Sensör Sorunu olarak değiştirdi

Acil olan durumu anlayamadım ama servisinizin gerekli cevabı vermiş bir şey yaptırmaya gerek yok arıza yazısı çıkana kadar.

Başından geçen var mı? Arama bölümünden arama yaparak ilgili yorumlar kontrol edilebilir, Kuga olması şart değil tüm son jenerasyon araçlar aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Kuga Ön Park Sensörü Geç Ses Kısıyor olarak değiştirdi
14 dakika önce, Umit S yazdı:

bir kaç gün sonra 1 aylığına küçük bir şehre gideceğim. Servis yok. Bana sıkıntı çıkarır mı diye. Bide arama yaptım çıkmıyor.

Anladım, örneğin: https://www.focusclubtr.com/topic/2308-ön-park-sensörü-hassasiyeti/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.