Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bilemediğim Kırılan Parça

Ali Demir

Soru

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
8 saat önce, Ercan Çetin yazdı:

Aracınızı biliyorum ben kendiminkini bilmediğim için sordum

yok. en azından ben yok diye biliyorum. manuellerde olmaz genelde, lifte alındıktan sonra bir civata gevşetilerek bakılır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Aracınızı biliyorum ben kendiminkini bilmediğim için sordum

:)
Valla hiç bilmiyorum ama kullanma kılavuzunda mutlaka belirtmişlerdir diye tahmin ediyorum:)
yok. en azından ben yok diye biliyorum. manuellerde olmaz genelde, lifte alındıktan sonra bir civata gevşetilerek bakılır.

O da ilginç...
Benim arabalarımda manuel de olsa Şanzıman yağını kontrol edebildiğim bi çubuk hep vardı [emoji106]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O sensör maf sensörü.O parçanın takıldığı yerin ismide hava emiş borusu yada plastiği gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam.Bu arada focus 2 benzinli ve focus 3 dizel araçlarımın ikisindede  şanzıman yağını ölçen  bir çubuk yok.Ozan Bey'inde dediği gibi şanzımanın yanında bir tapayı gevşeterek bakılıyor.Daha önceki fiat marka araçlarımdada durum böyleydi.

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
O sensör maf sensörü.O parçanın takıldığı yerin ismide hava emiş borusu yada plastiği gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam.Bu arada focus 2 benzinli ve focus 3 dizel araçlarımın ikisindede  şanzıman yağını ölçen  bir çubuk yok.Ozan Bey'inde dediği gibi şanzımanın yanında bir tapayı gevşeterek bakılıyor.Daha önceki fiat marka araçlarımdada durum böyleydi.

2009 Focus Otomatik Benzinli motor
Benim aracımda var :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O soket kırıldı ise aracın arıza lambası yakması gerekir diye düşünüyorum, rölentide düzensizlik, hızlanmada isteksizlik, ilk çalışmada zor alma gibi sıkıntılar görmeniz gerek şuanda.

Var mı bunlar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
O soket kırıldı ise aracın arıza lambası yakması gerekir diye düşünüyorum, rölentide düzensizlik, hızlanmada isteksizlik, ilk çalışmada zor alma gibi sıkıntılar görmeniz gerek şuanda.
Var mı bunlar?

Aynen [emoji106]
Yapıştırıp taktım, düzeldi [emoji108]

Aynen [emoji106]
Yapıştırıp taktım, düzeldi [emoji108]
Arıza Lambası hiç yanmadı ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.